Як заштукатурити стелю

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Штукатурка стелі процес досить трудомісткий, вимагає великих витрат часу. Але результат вартий всіх витрачених зусиль. Красива рівна поверхня, на яку ідеально ляжуть і забарвлення, і побілка, і шпалери стане справжньою прикрасою будь-якого приміщення.

Інструкція:
1. Підготуйте стелю. Широким пензлем або валиком намочіть ділянку поверхні розчином йоду (один пухирець йодного розчину на 10 л води) або спеціальної змиванням для фарби. Гострим шпателем видаліть залишки побілки, штукатурки. Якщо є дрель з насадкою у вигляді металевої щітки, процес видалення значно спроститься. За допомогою молотка обережно видаліть з тріщин і кутів стару шпаклівку.

2. Нанесіть у місцях тріщин і рустів грунтовку. Зашпакльовуйте швидковисихаючою гіпсовою шпаклівкою всі нерівності. Застосовуйте армуючу стрічку в найбільш складних місцях. Вона укладається на тільки нанесену шпаклівку і розгладжується шпателем. Якщо тріщини глибокі, проклейте їх смужками склосітки або задуйте монтажною піною. Всі зашпакльовані тріщини зашліфуйте наждачним папером.

3. Широким пензлем або валиком нанесіть грунтовку на всю площину стелі. Дайте їй висохнути. При необхідності повторіть процедуру.

4. Визначте, який стелю потрібен - просто рівний або абсолютно горизонтальний. Якщо потрібно горизонтальний, то встановіть маячки. Для цього виміряйте відстань від стельової плити, до підлоги по кутках приміщення. Найменший розмір, за допомогою гидроуровня перенесіть на решту три кута. За отриманими мітках відбийте фарбувальної ниткою рівень стелі по периметру. Забийте по цій лінії на всіх стінах і кутках дюбелі і натягніть на них нитку. Нитки повинні проходити вздовж, упоперек і по діагоналі приміщення. За цим ниткам виставите маяки на тому ж розчині, який використовується для штукатурки. Відстань між профілями - маячками виставляйте на 20 см менше, ніж ширина правила. Для звичайного рівного стелі маячки не виставляються.

5. Замісіть розчин, суворо дотримуючись інструкції на упаковці. Використовуйте для розмішування міксер або дриль з насадкою. Нанесіть шпателем розчин на стелю і зигзагоподібними рухами правила на себе, розтягніть по поверхні суміш. Якщо товщина шару більше 3 см, укладайте штукатурку в два етапи. Нанесіть перший шар і гребінчастим шпателем створіть профіль. Дайте просохнути, нанесіть другий шар. Вирівняйте правилом....

Відповідь на запитання: Як заштукатурити стелю