Як поліпшити Шевроле Ниву

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Авто

Кожен водій хоче бачити автомобіль яскравим, помітним і оригінальним. Досягти такого ефекту можна, використовуючи тюнінгові засоби для автомобіля. Наявність спойлерів, бамперів, стильних грат не тільки прикрасить зовнішній вигляд автомобіля, в даному випадку, це Шевроле Нива, але і поліпшить аеродинамічні характеристики автомобіля. А використання аерографії на авто підкреслить стиль і індивідуальність власника авто.

Вам знадобиться:
- Певні елементи тюнінга.

Інструкція:
1. Визначтеся, що ви хочете отримати від тюнінга (тобто удосконалення) автомобіля Шевроле Нива - видиму значимість або поліпшення керованості і маневреності машини. Якщо справа стосується тільки зовнішнього тюнінгу машини, то існує велика кількість не тільки зарубіжних, а й вітчизняних фірм, що випускають всілякі спойлери, антикрила, накладки на фари, Стильні грати з відшліфованих або фарбованих труб і інший «тюнінг».

2. Збільште стійкість вашого автомобіля до ударів і навантажень. Пошукайте в продажу для Шевроле Ниви захист для днища, посилені елементи для автомобільної підвіски і допрацьовані задні балки. Деякі фірми зможуть запропонувати ліфт-комплекти, в які зазвичай входять посилена балка заднього моста, пластина з проставкамі під передні пружини і проставки під кульові опори.

3. Поставте распредвал з іншими фазами газорозподілу і доповніть його зірочками, які дозволять безпомилково міняти налаштування фаз. Встановіть полегшений маховик, для того, щоб полегшити запуск і розкручування двигуна. Крім цього, можна встановити амортизатори з пневматичної налаштуванням жорсткості.

4. Розгляньте можливість покупки килимків з гуми для салону і багажника. Маючи заокруглену форму, вони захистять авто від бруду в умовах бездоріжжя. Багажне відділення у Шевроле-Ниви невелике, так що правильно буде встановити верхній багажник на автомобіль з посиленими кріпленнями.

5. Придбайте масляний фільтр для Шевроле зі змінним фільтруючим елементом і магнітним улавливателем. Ви зможете в будь-який момент відкрити його і перевірити знос движка. Можете встановити колеса більшого діаметру, що дозволить збільшити дорожній просвіт. Не встановлюйте колеса, які більше ваших більш ніж на 50 мм в діаметрі, це збільшить навантаження на трансмісію. Природно змініть і диски на більш широкі.

6. Нанесіть при бажанні елементи аерографії на машину, це додасть стиль і унікальність авто....

Відповідь на запитання: Як поліпшити Шевроле Ниву