Як полагодити проводку

Posted by Admin on 5-04-2014, 14:26 in Квартира і дача

Щоб полагодити електропроводку, можна викликати професійного електрика. Однак не завжди фахівець приїжджає відразу, щоб допомогти розібратися в проблемі. Можна полагодити проводку і самостійно. Це не надто складно, але вимагає акуратності.

Вам знадобиться:
плоскогубці, алюмінієвий дріт, сірники, приймач, ізолента.

Інструкція:
1. Щоб зрозуміти, де стався обрив електрошнура, необов'язково розрізати його. Треба просто включити небудь працюючий електроприлад, наприклад, праска, Після цього взяти радіоприймач, який працює в режимі середніх хвиль. Перебирайте шнур в руках - коли ви доторкнетеся до місця обриву, радіоприймач неголосно затріщить.

2. Використовуючи транзисторний приймач, ви легко відшукаєте в стіні трасу електропроводки. Включіть в розетку слабенький джерело перешкод, наприклад, електричну бритву. Налаштуйте приймач на середні хвилі і починайте повільно проводити їм уздовж стін. Коли ви перетнете трасу проводки, з динаміків долине сильний тріск.

3. Якщо зламався алюмінієвий дріт, що має хлорвінілової ізоляцію, його можна подовжити. Для цього на шматочок дроту, що має трохи менший діаметр, ніж зламався провід, щільно намотайте алюмінієвий подовжувач. Спіраль, яка вийшла в підсумку, нагвинтити на кінець зламаного дроти, немов гайку і заізоліруйте місце з'єднання.

4. Для очищення електропроводу від пластмасової ізоляції без пошкоджень треба зігнути дріт і акуратно натиснути на ізоляцію кінчиком ножа. Ізоляційний шар повинен розійтися, після чого його дуже просто прибрати за допомогою плоскогубців. Ще простіше видалити пластик з дроту, використовуючи алюмінієву білизняну прищіпку. Для цього пропиляйте в ній два поглиблення, вкладіть в них кінець дроту, сильно стисніть прищіпку і витягніть провід.

5. Якщо провід покритий лаком, покриття можна зняти, використовуючи гарячий паяльник. Слід покласти провід на дощечку з дерева і провести по ньому вістрям паяльника. Лак зійде з поверхні.

6. Для того щоб ізолювати провід, треба використовувати ізоляційну стрічку. Якщо її немає, можна взяти шматочок поліетилену, обмотати їм провід, розплавити його запаленим сірником і провести ізоляцію з'єднання отриманої клейкою масою.

7. Лампочку треба міняти дуже акуратно, так як при занадто щільно ввернутом цоколі лампочку легко розбити. Щоб цього не сталося, візьміть гумовий м'ячик і обріжте його, зробивши пристрій для надягання на лампочку. Якщо ж ви все ж розчавили лампочку, спробуйте вивернути цоколь, використовуючи мило. Не забувайте вимикати світло або вивінчівать пробки при роботі з електроприладами....

Відповідь на запитання: Як полагодити проводку