Як поміняти електропроводку в квартирі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Ви купили стару квартиру і вирішили зробити в ній капітальний ремонт? ремонт. В даному випадку не слід заощаджувати: відразу приступайте до заміни існуючої проводки. Тут нічого складного немає, просто до даної роботи треба підійти сумлінно і ні в якому разі не поспішати.

Інструкція:
1. Виміряйте розміри вашої квартири, довжину і висоту кожної кімнати. Складіть докладний план планованої для розміщення в вашій квартирі електричної проводки і визначитеся, як вона буде виконана в прихованому або відкритому виконанні.

2. З урахуванням наявних побутових електричних споживачів (або запланованих до розміщення), визначте, де будуть розміщуватися електричні розподільні коробки (ЕРК), вимикачі та розетки.

3. Розрахуйте споживану потужність всього електричного обладнання (Мікрохвильових печей, пральних і посудомийних машин, систем кондиціонування повітря та інших), планованого до використання в вашій квартирі.

4. В залежності від отриманих про плановану навантаженні даних, виберіть відповідні автомати захисту (для електричних розеток в межі 25 ампер, а для систем освітлення не менше 16), електричні проводи і кабелі (не соромтеся запитувати у продавців їх технічні характеристики). Для зручності роботи найкраще купувати кабелі з різнокольоровими жилами.

5. Придбайте необхідний інструмент і засоби захисту і тільки після цього приступайте до роботи. При виробництві робіт пам'ятайте: всі роботи необхідно проводити тільки після відключення електрики, при штроблення стін, підключенні до ввідного пристрою, установці автоматів захисту (щоб уникнути уражень електричним струмом) використовуйте діелектричні рукавички.

6. Скрутки кабелів (проводів) проводьте тільки в ЕРК або безпосередньо в настановних коробках вимикачів, а по можливості для цих цілей використовуйте спеціальні сполучні затиски. На кожен живить кабель через розетки повинно підключатися не більше п'яти споживачів

7. Заміна електричної проводки займає до двох тижнів і якщо ви не обмежені в коштах, то краще даний вид робіт доручити професіоналам....

Відповідь на запитання: Як поміняти електропроводку в квартирі