Як помити вікно без розлучень

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Приходить довгоочікувана весна і доводиться мити вікна, які за зиму встигли покритися шаром бруду і пилу, павутиною і брудними розлученнями. Багато господинь досі не знають, як помити вікна, щоб вони стали чистими і без розводів. Часом навіть доводиться їх перемивати. Між тим, існує чимало способів миття вікон, при яких вони будуть абсолютно чистими і без розводів.

Вам знадобиться:
- Мильний розчин;
- Ганчірки;
- Нашатирний спирт;
- Крейда;
- Газети;
- Сіль або оцет.

Інструкція:
1. Перед тим як приступити до миття стекол, потрібно привести в ідеальний стан підвіконня і рами. Тільки потім скла помийте самим звичайним мильним розчином. Візьміть дві ємності, в одну налийте мильний розчин, а в другу - теплу чисту воду. Приготуйте дві ганчірки - однієї мити скла, а другий (краще купити для цих цілей ганчірку з мікрофібри) витирати насухо. Вимийте вікна спочатку мильною водою, потім чистою, а після витріть насухо мікрофібровими ганчіркою.

2. Налийте в тазик теплої води і додайте в неї нашатирний спирт з розрахунку одна столова ложка на один літр води. Помийте вікна цим розчином за допомогою м'якою ганчірки і протріть насухо чистою льняною тканиною.

3. Для особливо сильних забруднень можна приготувати розчин із застосуванням крейди. Візьміть пару столових ложок подрібненого крейди і розчиніть його в літрі теплої води. Чисту ганчірку намочіть в крейдяному розчині і помийте скла. Після цього протріть ганчіркою, змоченою у чистій теплій воді. Іншої м'якої (краще лляної) ганчірочкою витріть скла насухо.

4. Багато господинь використовують замість ганчірки звичайні газети, вони досить добре вбирають вологу і витирають скла, не залишаючи слідів і розводів. Цілком надійна і безпечна процедура, яка допоможе додати вашим вікнам сяючу чистоту.

5. Для того щоб додати блиск вашим вікнам, помийте скла водою, в яку потрібно попередньо додайте сіль або оцет. Залишиться лише протерти скла чистою вологою ганчіркою і витерти насухо. Ваші вікна знову виблискують чистотою. Співвідношення води і оцту 8:1....

Відповідь на запитання: Як помити вікно без розлучень