Як полірувати дерево

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Іноді при догляді за старими меблями або її реставрації не обійтися без нанесення нової полірування. Полірування - досить трудомістка операція. Для початку спробуйте відполірувати кілька зайвих кусків фанери. Потренувавшись, ви досягнете позитивного результату.

Вам знадобиться:
тампон,
політура,
спирт,
лляне масло.

Інструкція:
1. Поверхня, підготовлена для полірування не повинна мати тріщин, зазорів, сучків. Попередньо відшліфуйте її грубою шкіркою, а потім більш дрібної.

2. Для полірування дерева застосовують лужну політуру, плівка якої світлостійкий і еластична. Така політура стійка до подряпин і володіє хорошими поліруючими властивостями.

3. Перший етап полірування - це грунтування, тобто нанесення на дерев'яну поверхню густий політури, яка не розбавлена спиртом. Для щільних і твердих порід дерева потрібно розбавити політуру спиртом. Мазки при грунтуванні і поліруванні повинні закривати один інший.

4. Після грунтування залиште деталь для сушіння в приміщенні з температурою не нижче плюс 20 °. Простежте, щоб не було пилу. Загрунтовану поверхню зверніть до підлоги. Час сушіння - три доби. Далі відшліфуйте шкіркою або пемзовая порошком.

5. Після грунтовки виконайте перше і друге полірування рідкої політурою. Швидкість полірування повинна бути швидше, ніж при грунтовці. Після першої полірування просушіть деталь 2 доби. Після другої поліровки - 4 доби. Третю, остаточне полірування проведіть у швидкому темпі ще більш рідкої політурою.

6. Для полірування дерева візьміть великий шматок вати і щільно умніте його в руках. З одного боку змочіть його декількома краплями політури. Загорніть в вовняну тканину і оберніть отриманий тампон в чисту льняну ганчірочку. Льняна тканина не залишить дрібні волокна на поверхні дерева.

7. Добре профильтрованную політуру налийте на середину отриманого тампона і зробіть пробний мазок (лас), на будь допоміжної поверхні.

8. Якщо ви налили правильне кількість політури мазок залишити миттєво висихає слід. Не відразу сохне і булькаючої слід - це ознака надмірної кількості політури. Видаліть надлишок політури з тампона, протерши про допоміжну поверхню.

9. При витрачанні політури з тампона, збільшуйте натиск на нього. А коли лас перестане бути помітним, додайте політуру в тампон.

10. Уважно стежте за тим, щоб політура не висихала на краях тампона, інакше це може призвести до подряпин на поверхні. Засохлу політуру видаліть спиртом.

11. На кожному етапі полірування робіть відрив тампона від поверхні ковзаючим рухом з самого краю полірованої поверхні. Так ви зможете уникнути плям від надлишку політури.

12. При виникненні гальмування в русі тампона нанесіть на робочу поверхню три краплі лляного масла. Після просихання деталі масло з політури видаліть етиловим спиртом. Плівка покриття не тільки вирівнюється, але і знежирюється. Дану операцію проведіть чистим тампоном....

Відповідь на запитання: Як полірувати дерево