Як зарядити замерзлий акумулятор

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Авто

Для коректної роботи акумуляторної батареї її необхідно періодично заряджати. Влітку це потрібно робити вже при втраті половини заряду, а взимку - при чверті. Пояснюється це великими навантаженнями на акумулятор в холодну пору року, які зв'язані з запуском і обігрівом.

Інструкція:
1. Для виконання зарядки акумулятора відкрийте капот і переконайтеся в тому, що двигун знаходиться у вимкненому стані. Після цього від'єднайте дроти від батареї і вийміть її з моторного відсіку. Занесіть замерзлий акумулятор в тепле приміщення, яким може бути гараж чи власна квартира.

2. Дочекайтеся того, поки весь лід розтане. Після цього оглянете корпус акумулятора на предмет тріщин і деформацій. При наявності дефектів утримайтеся від проведення зарядки і проведіть заміну апарата, адже тріщини в корпусі можуть призвести до витоку електроліту, що є неприпустимим.

3. Після того, як акумулятор прогрілося, перевірте рівень його електроліту. Якщо необхідно, То додайте достатню кількість дистильованої води. Виверніть пробки наливних горловин, після чого накрийте ними отвори. Дана процедура дозволить запобігти бризки електроліту і дозволить відвести пари газу, що утворюється при зарядці.

4. Підключіть акумулятор із зарядним пристроєм, уважно стежачи за тим, щоб полярність обох приладів збіглася. Після цього включіть прилад і стежте за показниками. При зарядці постійним струмом періодично перевіряйте температуру батареї на дотик. При збільшенні її вище +55 ° С негайно припиніть процес.

5. Показником зарядженості батареї є процес рясного газовиділення і усталені значення напруги і щільності електроліту. Після проведення зарядки, яка для акумулятора ємністю 50 А * год становить близько 5 годин, від'єднайте зарядний пристрій і залиште батарею на деякий час, щоб дати газам вийти зсередини. Після цього від'єднайте дроти та встановіть пробки горловин на свої місця. Перевірте зарядженість акумулятора і встановіть його на своє штатне місце в моторний відсік автомобіля....

Відповідь на запитання: Як зарядити замерзлий акумулятор