Як поміняти котушки запалювання

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Котушка запалювання - це прилад, який є елементом системи запалювання і призначений для перетворення низької напруги струму в струм високої напруги. Як і всі прилади, котушка періодично виходить з ладу і потрібно її заміна.

Інструкція:
1. Приготуйте торцевий ключ, який необхідний для зняття котушки запалювання і тестер (мультиметр) для проведення перевірки її працездатності. Після цього від'єднайте провід з негативної клеми акумулятора. Знайдіть колодки, які підключені до низьковольтних роз'ємів виводів котушки, і виконаєте їх роз'єднання. Також відключіть наконечник високовольтного дроту від котушки запалювання.

2. На корпусі котушки знаходяться тримачі, в яких закріплені високовольтні дроти. Знайдіть їх і витягніть з тримачів. Після цього відкрутіть болти, які кріплять котушку запалювання до корпуса кришки блоку циліндрів. Обережно вийміть котушку і від'єднайте від неї струмопровідну шину. Уважно огляньте її, особливу увагу приділіть маркуванні, щоб придбати таку ж.

3. Після цього підключіть мультиметр до високовольтних висновків котушки запалювання. Це дозволить вам виміряти опір вторинної обмотки. Уважно вивчіть експлуатацію вашого транспортного кошти і порівняйте виміряний результат з допустимими величинами, при серйозних розбіжностях замініть несправний прилад. Таку ж процедуру проведіть для другої котушки запалювання.

4. Після цього зробіть перевірку первинної ланцюга. Для цього підключіть джерело постійного струму до затискачів 2 і 3 а омметр до виводів 1 і 2. Маркування затискачів мається на корпусі котушки запалювання. Пам'ятайте, що до першого висновку повинен бути підключений негативний дріт вимірювального приладу.

5. Стежте за часом подачі постійного струму, яке повинно бути не більше 10 секунд, інакше ви ризикуєте перегріти обмотку, що призведе до згорянню котушки. Подивіться допустимий опір, вказане в документації, воно повинно знаходитися в діапазоні від 20 до 30 кОм і порівняйте його з отриманими даними....

Відповідь на запитання: Як поміняти котушки запалювання