Як полагодити подряпаний капот

Posted by Admin on 19-04-2014, 20:15 in Авто

Капот автомобіля - одна з найбільш вразливих його частин. На ній часто з'являються подряпини та сколи, що виникають внаслідок експлуатації автомобіля. Пам'ятайте, що якщо ви не будете стежити за лакофарбовим покриттям свого чотириколісного друга, то це може призвести до корозії його кузова. Подряпини слід усувати, і чим швидше, тим краще.

Інструкція:
1. Пам'ятайте, що кращий спосіб усунути подряпини на капоті, це перефарбувати його повністю. Тоді ризик «не потрапити» в рідний колір фарби зводиться до мінімуму. Але пам'ятайте, що перефарбувати деталь повністю, а особливо капот, який більше, ніж інші деталі кузова машини, буде досить накладно для вашого бюджету. Також необхідно враховувати, що як би добре не була пофарбована деталь, все одно заводська фарба набагато краще і якісніше.

2. Для усунення подряпини з капота вам необхідно підібрати фарбу, відповідну за кольором для вашого авто. Зробити це можна в магазині автоемалей, де виробляється комп'ютерний підбір фарб. Для цього зніміть лючок бензобака з машини і прийдіть разом з ним в магазин, де консультант підбере потрібний колір фарби. Для невеликої подряпини зазвичай вистачає від 50 до 100 грам фарби.

3. Перед проведенням робіт добре вимийте капот, а краще весь автомобіль і насухо витріть його поверхню. Роботи краще проводити в гаражі або ж спеціальному боксі, де немає прямого впливу сонячних променів та інших погодних явищ, які можуть негативно позначитися на кінцевому результаті.

4. У разі, якщо подряпина не глибока, то можна зафарбувати її тонким пензликом. Також існують і готові балончики з фарбою, які досить зручні і прості в застосуванні. Перед використанням таких балончиків пам'ятайте, що фарбу в них обов'язково потрібно збовтати.

5. Якщо подряпина глибока, тобто до металу, то зачистите її спеціальної наждачним папером самого маленького розміру. Як правило, це нульовки. Після цього поверхню необхідно знежирити ацетоном, посушити, накласти грунт і знову просушити. Грунт необхідно заздалегідь купити в тому ж магазині, в якому ви купували фарбу.

6. Розпорошіть фарбу на підготовлену ділянку. Балончик з фарбою слід тримати саме на тій відстані, яке вказано в його інструкції. Зменшивши відстань ви ризикуєте отримати на поверхні, що піддається фарбуванню, розлучення, а збільшивши - отримаєте матову поверхню через те, що фарба, не долетівши до окрашиваемого ділянки, буде засихати. Після завершення робіт дайте фарбі просохнути близько доби....

Відповідь на запитання: Як полагодити подряпаний капот