Як полагодити розетку

Posted by Admin on 5-03-2014, 15:26 in Квартира і дача

У дитинстві мами вчать своїх дітей не пхати пальці в розетку, розповідаючи про можливі наслідки. Проте зустрічаються випадки, коли "длубатися" в розетці просто необхідно, щоб полагодити. Якщо саме з такою проблемою зіткнулися і ви, дана інструкція допоможе вам швидко і безпечно усунути неполадки у вашій електромережі. Отже, приступимо!

Інструкція:
1. Перше, що потрібно зробити - це забезпечити себе. Відключіть електрику у вашій квартирі. Увага, мова йде саме про повне знеструмлення квартири за допомогою щитка енергопостачання у вашій квартирі. Якщо проводка у вашому домі розділена і контролюється спеціальними Розмикачі ланцюгів, визначте, який з них підключений до розетки, яку збираєтеся ремонтувати (найпростіше це зробити, якщо почергово відключати ланцюги) і вимкніть потрібний важіль. Далі, якщо на проводці є запобіжник, також визначите, який розмикає потрібну ланцюг, після чого викрутите його. Робити це потрібно гранично обережно, торкаючись лише керамічної частини пробки. Якщо у вас є в будинку електровимірюваль, буде не зайвим перевірити чи немає з якихось причин електрики. Зайвої обережності у даній справі не буває.

2. Найпоширеніша причина завзяття розібрати розетку - це розхитати кришка. В даному випадку ви можете просто заново її вкрутити, і ремонт на цьому буде закінчено. Якщо ж проблема серйозніша, пропонуємо провести повну діагностику. Для цього розкривайте настановну коробку і огляньте дроти: вони повинні бути надійно закріплені в розетці, крім цього проводка повинна бути добре натягнута. У разі, якщо дроти розхитані, можлива поява іскри і подальшого пожежі. Якщо при підключенні в розетку небудь техніки, вона не працює, перевірте як підключений основний дріт, можливо, він занадто натягнутий і поступово "відходить" від розетки.

3. Якщо ви не ремонтуєте, а просто встановлюєте нові розетки, ви можете зіткнутися з тим, що кришка нещільно прилягає до стіни. У цьому випадку, просто подрежьте краю настановної коробки. Пам'ятайте, що причиною розхитування розетки в 90 відсотках випадків є відсутність настановної коробки, то є розетка вставлена прямо в бетон. У такій ситуації вам потрібно купити настановну коробку і пройти ще раз перший і другий крок. Не бійтеся що-небудь переплутати, механізм розетки набагато простіше, ніж може вам здатися. Удачі!...

Відповідь на запитання: Як полагодити розетку