Як засклити балкон самому

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Скління балкона - справа серйозна. А вибір виду скління проводиться на основі ваших уявлень про те, які функції буде виконувати сам балкон. На ньому можна зберігати в холодну пору мішки з картоплею, іншими овочами та інші «великогабаритні» предмети. Для цього достатньо буде встановити алюмінієвий профіль. Нейтральний варіант - розсувна система ПВХ. Орні пластикові вікна підійдуть тим, хто хоче зробити з балкона житлову кімнату або її частину. А тепер докладніше.

Інструкція:
1. Алюмінієвий профіль - це розсувна конструкція, що відноситься до бюджетного варіанту і использующаяся виключно для «холодного» скління. Площа балкона економиться за рахунок розсувної системи, є можливість забарвлення в потрібний колір. Однак взимку через низький рейки може примерзати щіткове ущільнення. Та й профіль може деформуватися від температурних стрибків.

2. Розсувна система ПВХ тепліше і зручніше алюмінієвого профілю. Тут рейок розташований вище, тому і стулки не примерзають. Різниця в ціні невелика, зате зручність відчутно. Якщо хочете зробити балкон більш теплим, вибирайте цей варіант. Подвійний ущільнювач із спеціальними вставками виключить будь-які протяги. Якщо вам без потреби склопакет, вставте просте скло.

3. Орні пластикові вікна на порядок герметичнее розсувних систем, а значить і тепліше. Звукоізоляція теж на висоті. Це ідеальний варіант для тих господарів, які хочуть балкон або лоджію перетворити в додаткову житлову кімнату. Єдиний недолік - розсувні стулки, які почасти обмежують переміщення і розстановку меблів. Хоча цей мінус далеко не критичний.

4. Вирішивши склити балкон своїми руками, не забувайте переконатися в надійності поручнів балкона. Потім накресліть схему балкона і визначитеся з матеріалом скління і механізмом відкривання вікон.

5. Проведіть всі необхідні заміри. Тут теж є пара нюансів: ширина стулок повинна бути менше глибини балкона на 10-20 см. Висота конструкції вираховується за допомогою вимірювання відстані від перил балкона до верхнього перекриття (зазвичай це потолок). Розраховуючи висоту будови, відніміть товщину підвіконня, верхній добор і перепад по рівню. При розрахунку довжини конструкції кожній площині, відніміть еркерниє і кутові з'єднання. Також врахуйте, що довжина козирка і відливу повинна бути більше довжини готової конструкції на 20-30 см, довжина підвіконня - на 15-30 см.

6. Виставте за допомогою схилу і рівня коробку, закріпіть її до парапету і стелі, а також до стін (якщо є необхідність). Встановіть підвіконня, відливи, козирки. Далі скористайтеся пістолетом для заповнення монтажною піною швів, після чого замаскуйте піну за допомогою спеціального герметика або пластикового нащільники. На завершення встановіть, а потім відрегулюйте стулки....

Відповідь на запитання: Як засклити балкон самому