Як заховати труби в туалеті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Якщо ви робите в квартирі ремонт, то неодмінно зіткнетеся з проблемою труб в туалеті - їх не можна залишити на увазі, але і приховати з очей геть теж не просто. Цю задачу вам і належить вирішити за допомогою нескладних рекомендацій.

Інструкція:
1. У туалеті, зазвичай, проходять каналізаційні стояки, а також стояки з холодною і гарячою водою. Як правило, саме в туалеті на труби встановлюють лічильники гарячої та холодної води та розгалужувачі водопостачання, тому приховати все це за глухою стіною ніяк не можна. Стіну, біля якої йдуть труби, слід зробити знімною. У всякому разі, хоча б ту частину, де знаходяться крани, лічильники тощо

2. Одним з варіантів залишити доступ до труб в туалеті, при цьому приховавши їх, є монтаж прихованого технологічного люка. Такий люк можна вмонтувати в стіну, наклеївши поверх керамічну плитку, або інші матеріали обробки. Зовні стіна з люком не буде нічим відрізнятися від звичайної. Приховані люки бувають різних розмірів, і в даній ситуації краще вибрати і встановити максимально великий люк, для вільного доступу до комунікацій. Буде неприємно, якщо несправність в системі каналізації або водопостачання буде неможливо усунути через недостатнє доступу.

3. Крім того, комунікації в туалеті можна заховати за стіною з дерев'яної плити. Така стіна повинна мати підставу і дверці, які будуть відкриватися в разі потреби. Біля стіни повинен бути дерев'яний чи інший каркас, і вона може бути облицьована як плиткою, так і пластиковими панелями і іншими оздоблювальними матеріалами.

4. Можна використовувати і більш екзотичний варіант, що має, проте, ряд переваг у вигляді легкого монтажу і абсолютного доступу до комунікацій, при гарному зовнішньому вигляді. Стіну з трубами в туалеті можна закрити горизонтальними металевими жалюзями. Жалюзі можна купити як готовими, так і замовити їх виготовлення за індивідуальними розмірами на замовлення. Кріпити жалюзі слід під стелею, і опускати до самої підлоги. У будь-який момент їх можна підняти і дістатися до потрібної труби або крана....

Відповідь на запитання: Як заховати труби в туалеті