Як заховати труби у ванній

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Ванна - місце, що вимагає особливого підходу до гігієнічної організації простору. Труби, що проходять по її стінах, не тільки псують зовнішній вигляд приміщення, але і мають властивість темніти, покриватися вологою, що є істотним недоліком.

Тому більшість людей намагаються заховати труби у ванній - або на стадії первісної обробки приміщення, або під час ремонту.
Якщо ви в'їжджаєте в новий будинок і робите ванну «з нуля», то найпростішим рішенням буде прибрати труби в стіну. Однак як бути, якщо ви маєте справу з готовою і обжитий ванній? Перш, ніж закрити труби у ванній, візьміть до уваги, що до труб може знадобитися доступ для ремонту чи усунення аварії. Тому самим простим і практичним способом заховати труби у ванній буде установка на них короба.
Найпростіший короб, який можна спорудити своїми руками - це куточок з двох дощок, з'єднаних під прямим кутом. Бічна частина буде йти вертикально і закривати основну масу труб, верхня ж буде кріпитися до стіни. Скріпити ці дошки можна за допомогою саморізів або ж металевих куточків. До стіни ця конструкція також кріпиться на саморізи. Цей короб можна декорувати різними способами, а верхню його поверхню використовувати як додаткову поличку. Ця конструкція гарна тим, що легко знімається у разі необхідності отримати доступ до труб.
Можна, однак, підійти до питання більш грунтовно і закрити труби за допомогою плитки. Для цього робимо основу з двох рамок. Рамки доцільно виготовляти з рейок з невеликим перетином. Перша рамка робиться з таким розрахунком, щоб по довжині відповідати закривається ділянці труб, а по ширині - ширині плитки у ванній. Друга рамка буде тієї ж довжини, але ширина її буде менше на розмір перетину рейки.
Потім з'єднуємо рамки бічною стороною одну на іншу. Зовні вийшла конструкція обшивається фанерою або іншим легким матеріалом, поле чого зверху кладеться сітка - підстава для плитки. Тепер можна кріпити їх над трубою, але спершу треба поставити за трубами бруски для опори. Відмірявши потрібної довжини бруски, їх заклинюють між стіною і задньою частиною труб. Тепер можна надягати на труби зроблений нами кожух.
Облицювання проводиться в такій послідовності: передня вертикальна частина, торці, а потім верхня і горизонтальні поверхні. Так плитка ляже найбільш красиво. Такий спосіб заховати труби у ванній нескладний, і ви цілком зможете зробити це своїми руками....

Відповідь на запитання: Як заховати труби у ванній