Як зберегти електроенергію

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Оплата витрат за електроенергію віднімає значну частину сімейного бюджету. Щоб їх скоротити, слід провести комплекс заходів щодо економії, які не порушать комфортного проживання, але допоможуть значно знизити суму з оплати в квитанції.

Вам знадобиться:
- Багатотарифні прилади обліку;
- Енергозберігаючі лампочки;
- Щоденна економія.

Інструкція:
1. Значну економію електроенергії дає установка багатотарифних приладів обліку, які дозволяють проводити оплату за різними тарифами протягом доби. Найдешевший тариф при установці будь-якого електролічильника - це ніч з 23 годин до 6 ранку. У цей час раціонально використовувати прилади великий енергоємності, такі як пральна і посудомийна машина, сушильне обладнання, праска, духовку.

2. Якщо ви не можете використовувати енергоємні прилади в нічний час, купуйте трехтарифного лічильника, який враховує витрату електроенергії за трьома різними тарифами протягом дня. Користуйтеся приладами під час найдешевших тарифів.

3. Додаткову економію ви можете отримати, якщо всі прилади будете запускати при максимальному завантаженні барабана, наприклад повне завантаження пральної і посудомийної машини дозволяє економити не тільки електроенергію, але і миючі засоби.

4. Встановіть у всіх кімнатах енергозберігаючі лампочки. Коштують вони значно дорожче, але дозволяють заощадити 75% електроенергії та працюють в декілька разів довше звичайних лампочок розжарювання. Включайте всі прилади освітлення в міру необхідності і одразу вимикайте, як тільки така необхідність відпала.

5. Використовуйте телевізор, комп'ютер, Відеоапаратуру в міру необхідності. Відключайте всі прилади, якщо ви виходите у справах або спите.

6. Купіть чайник-термос. Він зберігає воду гарячою протягом восьми годин і вам не доведеться додатково гріти його протягом дня. Ви зможете, весь день пити каву і заварювати чай в пакетиках, не вдаючись до додаткової витрати електроенергії.

7. Якщо ви систематично будете дотримуватися правила економії, то зможете витрачати значно менший обсяг коштів щомісяця. За один рік економія складе 35-45%, а при використанні енергозберігаючих лампочок ви заощадите не менше 75% електроенергії....

Відповідь на запитання: Як зберегти електроенергію