Як зупинити лічильник однофазний

Posted by Admin on 2-04-2013, 02:00 in Квартира і дача

У зв'язку з дорожнечею електроенергії, багато споживачів замислюються про те, як заощадити, у тому числі і не законними методами. Одним із способів це зробити, є зупинка лічильника електроенергії.

Інструкція:
1. Для початку потрібно розглянути спосіб зупинки стандартного квартирного електролічильника. Зупинка лічильника електроенергії може бути проведена шляхом припинення електроструму в струмового обмотці приладу обліку. Також можна просто поміняти вектор його протікання щодо обмотки напруги. Однак зупинити електролічильник можна тільки теоретично. Для того щоб диск обертався назад, потрібно через струмовий обмотку пустити зворотний струм.

2. Для зупинки лічильника електроенергії старого типу, знайдіть в квартирі обвідний шлях у вигляді з'єднаних з "нулем" опалювальних батарей або заземлюючого проводу. Для зупинки електролічильника не електронного типу підходить євророзетка з її третім проводом.

3. 4-клемная електролічильник є одним з найпопулярніших російських електролічильників. У нього така розводка: 1-2 клеми - струмова обмотка, 3 і 4 - короткозамкнутим, а між клемами 1 і 3 - обмотка напруги. Для зупинки електролічильника в перший чергу зверніть увагу на порядок подачі фази і нуля до клем входу рахункового приладу. За стандартом підключення зовнішньої мережі до квартирного лічильника виконується з'єднанням фази з клемою 1 а нуля з 3-й клемою.

4. Зрозуміло, для того щоб зупинити лічильник, стандартне підключення має бути змінено. Тому вам необхідно поміняти місцями провода. Для зупинки електролічильника, спочатку проведіть перекидку провідників фази, а також "нуля" на його вхідних клемах. "Нуль" повинен виявитися на 1-й, а фаза на 3-й. Саме в цьому випадку можна вважати, що струмова обмотка з її висновками вже під контролем. "Нуль" буде надходити з заземлювального провідника або опалювальної батареї, і потрапляти через електрощиток в 1-й клему (вхід лічильника). Він же буде через 2-ю клему (вихід лічильника) з'являтися у квартирній розетці, як звичайний "нуль".

5. Для зупинки лічильника електроенергії залишилося тільки замкнути виводи струмового обмотки. Щоб лічильник зменшував свідчення, змінюючи цифри в зворотну сторону, Потрібно подати зворотний струм....

Відповідь на запитання: Як зупинити лічильник однофазний