Як зберегти тепло

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Оплата за опалення істотно зменшує сімейний бюджет. Щоб заощадити, тепло в квартирі слід зберігати. Для цього існує декілька способів. Економія раціональна тільки в тому випадку, якщо ви опалюєте житло самі або стоять лічильники теплової енергії.

Вам знадобиться:
-Пароізоляційні матеріали
-Теплоізоляційні матеріали
-Утеплюючі матеріали для вікон
-Лічильники теплової енергії
-Терморегулятори

Інструкція:
1. Щоб зберегти тепло в квартирі потрібно утеплити всі стіни, вікна та двері. Без утеплення житла заощадити не вдасться.

2. Для утеплення стін слід використовувати сучасні штучні утеплювачі, які стоять в межах розумного і володіють чудовими теплозберігаючими властивостями.

3. Найбільш підходящий вид утеплення - це утеплення зовнішніх стін. При ретельному утепленні зовнішніх стін внутрішнє утеплення виробляти немає необхідності.

4. Обтягніть всі зовнішні стіни теплоізоляційними матеріалами і поверх них зробіть додаткову утепляющую обробку, до якої відноситься штукатурка або обкладання житла цеглою або піноблоками, призначеними для утеплювальних робіт. Такий варіант підходить тільки для утеплення приватної садиби.

5. Якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку, Зовнішнє утеплення стін виробляти не можна. Для квартир найбільш прийнятним варіантом є внутрішнє утеплення.

6. Для внутрішнього утеплення використовують пароізоляційні матеріали, а поверх них закріплюються теплоізоляційні матеріали. На все це прикручується гіпсокартон або проводиться латання стін.

7. Додатково потрібно провести утеплення вікон. Для цього слід затикати всі щілини і заклеїти спеціальною стрічкою. У деяких випадках раціонально поміняти вікна на нові або зняти рами і справити утеплення стін під підвіконнями і по краях і верху рам. Там часто бувають порожнечі, які при утепленні просто рам усунути неможливо.

8. У приватному будинку утеплювати також потрібно підвальне і горищне приміщення. Це дозволить значно заощадити на опаленні.

9. На опалювальних приладах слід встановити терморегулятори і встановлювати їх на більш низький температурний режим, коли ви відсутні, а також знижувати температуру нагрівання опалювальної системи на ніч і в місцях приготування їжі, так як там йде додатковий нагрів за рахунок працюючої плити.

10. Утеплити потрібно не тільки вікна, стіни, підвал і горище, але й вхідні двері. У деяких випадках на двері встановлюються теплові завіси....

Відповідь на запитання: Як зберегти тепло