Як поміняти електролічильник

Posted by Admin on 28-05-2013, 19:59 in Квартира і дача

Самостійна заміна приладу обліку без узгодження з компанією, що поставляє електроенергію, суворо заборонено. Старий прилад обліку не можна знімати без дозвільного документа на встановлення нового приладу. Купити новий лічильник ви можете самостійно, але він повинен бути зареєстрований у державному реєстрі як прилад, який пройшов сертифікацію і отримав дозвіл до використання для обліку енергоспоживання на території Російської Федерації.

Інструкція:
1. Підберіть і купіть лічильник, який відповідає вашим потребам. Можна встановлювати прилади з одним тарифом, двома тарифами і багатотарифні, головне, щоб прилад значився в Держреєстрі незалежно від його моделі.

2. Напишіть заяву в організацію, З якою у вас укладений договір на поставку електроенергії. Вам видадуть дозволяючий документ на заміну старого приладу на новий лічильник.

3. Краще якщо ви домовитеся з фахівцями з даної компанії і вам встановлять новий лічильник за всіма правилами і вимогам і відразу опломбують і складуть акт на введення в експлуатацію нового приладу з дозволом на його використання.

4. Якщо ви хочете самостійно встановити лічильник, то це допускається при дотриманні всіх правил установки. Прилад повинен бути закріплений на спеціальній підставці, перебувати на доступній висоті та в доступному місці для перевірки Енергонагляду в будь-який час.

5. Після установки лічильника запросіть представника з енергетичної компанії поставляє електроенергію для перевірки правильності встановлення та підключення та для опломбування лічильника. Представник компанії складе акт про введення приладу в експлуатацію з дозволом почати його використовувати.

6. Якщо раніше у вас стояв однотарифні прилад обліку, а встановили ви двухтарифні або багатотарифний, то в абонентському відділі енергозбуту переукласти договір про оплаті електроенергії за іншими тарифами. Договір зарезервуйте у представника ЖЕУ....

Відповідь на запитання: Як поміняти електролічильник