Як зареєструвати лічильник води

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Квартира і дача

Щоб перейти на нову систему оплати водопостачання, потрібно встановити і зареєструвати лічильник витрати води. Хоча процедура ця зажадає вкладення грошових коштів, цілком можливо, що прилад обліку води вже скоро себе окупить. Ось ті кроки, які необхідно зробити для того, щоб почати сплачувати воду у відповідності з точними показаннями лічильника.

Вам знадобиться:
1. Складена фахівцем комплектація необхідного обладнання 2. Відповідний заданим фахівцем технічним умовам один або кілька лічильників води 3. Пакет документів, обов'язкових для реєстрації лічильника

Інструкція:
1. Зверніться із заявкою на установку лічильника води в ДЕЗ (керуючу організацію) або іншу компанію, що має ліцензію на проведення подібних робіт. Протягом декількох днів до вас прибуде фахівець, який перевірить стан системи водопостачання та визначить комплектацію необхідного для установки лічильника обладнання.

2. Купіть лічильник (один або кілька), тримаючи в розумі технічні характеристики, визначені фахівцем для вашої квартири або будинку. Втім, відповідний для ваших умов прилад обліку води можуть підібрати і самі майстри з компанії, що веде роботу з його встановлення. Але купити лічильник води самостійно, бажаючи заощадити або, навпаки, придбати більш якісний апарат, ви маєте повне право.

3. Узгодьте час установки лічильника води з компанією, якій ви проведення цієї роботи замовили. Фахівці прибудуть з уже готовим пакетом документів, необхідних для подальшої реєстрації лічильника і встановлять його за кілька годин.

4. Завізує в ДЕЗ (керуючої організації) акт про прийом в експлуатацію приладів обліку. Після цього надайте весь пакет документів, переданий вам компанією, що здійснювала установку лічильника, до Єдиного інформаційно-розрахунковий центр. Тепер, уклавши договір про оплату поставляються послуг за допомогою лічильників, ви починаєте платити тільки за ту кількість води, яке дійсно спожили, а не за середньостатистичну місячну норму....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати лічильник води