Як поміняти конфорку

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Електричні плити зручні у використанні, підтримують постійну температуру, що дозволяє бути впевненим у тому, що їжа буде приготована відповідним чином. У квартирі немає періодичного запаху газу і проблем з працівниками газових служб. Однак як і будь-яке інше електричне пристрій або прилад, електричним плитам властиво виходити з ладу. Плита може зламатися повністю, тобто, поломка може стосуватися одного з основних елементів, що відповідають за роботу плити, а може вийти з ладу будь-яка деталь. Наприклад, одна з конфорок.

Інструкція:
1. Якщо це сталося, ви можете спробувати відремонтувати плиту по гарантії, якщо її термін ще не минув або викликати майстри, якщо гарантійне обслуговування на вашу електричну плиту вже не поширюється. Але якщо у вас є деякі навички лагодження подібних приладів, і ви вирішили впоратися із заміною конфорки самостійно, дотримуйтесь певним правилам, щоб робота закінчилася успішно. Адже насправді, не обов'язково бути асом в роботі з електричними приладами і прочитати величезну кількість літератури по електротехніці, щоб самостійно здійснити заміну однієї з вийшли з ладу конфорок на вашій електричній плиті.

2. Ретельно виміряйте діаметр і друга параметри конфорки, яку ви збираєтеся міняти. Для придбання нової вам знадобиться багато інформації. Вони можуть відрізнятися незначними параметрами, але в підсумку, нова конфорка може не підійти до вашої плиті. Будьте уважні при покупці, щоб не довелося потім міняти конфорку.

3. Перед початком роботи приготуйте інструменти, а саме, викрутки, плоскогубці, різні гайкові ключі.
Відключіть електрику. Якщо у розетки є автомат, що дозволяє довільно вимикатись, можете відключити його. Перевірте, щоб електричний струм не надходив до розетки. Це для вашої ж безпеки.

4. Відсуньте електричну плиту від стіни. Місця має бути достатньо для вашого вільного руху. Відкрутіть болти, закріплюють верхню кришку плити.

5. Після того як ви відкриєте і знімете кришку, акуратно відкрутіть гайку, що закріплює конфорку. Потім гранично обережно зніміть саме кріплення, а після нього і дріт. Акуратність потрібна для того, щоб потім не потрібно було відновлювати дроти для нормальної роботи вашої електричної плити.

6. Зніміть стару конфорку і приступайте до приєднання проводів до нової в такому ж порядку, як вони були прикріплені до старої. Якщо дроти трохи окислилися, краще перед заміною конфорки їх підрізати і зачистити. Надіньте заземлення, поставте на місце кришку, прикрутіть її на всі болти. У випадку якщо ви все зробили як треба, ваша плита буде ще довго і справно вам служити....

Відповідь на запитання: Як поміняти конфорку