Як поміняти газову плиту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Газова плита - це один з найнебезпечніших побутових приладів, оскільки вимагає підключення до системи газопостачання. Установка газової плити повинна вироблятися строго відповідно до інструкції з експлуатації та відповідно до норм технічної безпеки. Як поміняти застарілу газову плиту? У вирішенні цього питання придадуться нижченаведені рекомендації.

Інструкція:
1. Перш за все, зверніться в міську службу газу для виклику фахівця на місце установки нової газової плити. Зараз дозволяється звертатися до сертифікованим фахівцям при магазинах побутової техніки, вони так само уповноважені на установку нових газових плит.

2. Отже, потрібно звернутися до фахівців відповідної служби, написати заяву на встановлення плити, оплатити рахунок і чекати приходу майстра, який на місці оцінить, як краще помістити плиту з урахуванням пожежонебезпеки, яким чином поставити меблі і закріпити навісні шафи і прилад обліку споживання газу, якщо в цьому є необхідність.

3. Спеціаліст газової служби також озвучить список матеріалів, допустимих до використання поблизу газового обладнання, визначить, чи потрібно додаткова електророзетка і автомат захисту мережі.

4. Далі приступайте до вибору плити. Придбавши і доставивши нову плиту додому, уважно її огляньте на предмет цілісності всіх деталей і з'єднувальних шлангів. Монтаж газової плити виробляється строго фахівцями міської газової служби.

5. Після підключення до комунікацій нова плита ставиться на облік і обслуговування, встановлюється гарантійний термін на проведені роботи, про що робиться відмітка в технічному паспорті на газову плиту. З цього моменту вся відповідальність за роботу плити переходить до спеціалізованої організації....

Відповідь на запитання: Як поміняти газову плиту