Як поміняти кузов

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Причини заміни кузова бувають різні, але при їх виникненні доводиться або міняти кузов, або міняти весь автомобіль (дивлячись, що дешевше).
Враховуючи, що кузов - номерна деталь, після заміни кузова для реєстрації в ГИБДД доводиться міняти і сам техпаспорт.
Заміна кузова - трудомістка операція, але доступна для самостійного виконання. Головне - всі деталі міняти в зборі, і заради миттєвого зручності не возитися з дрібницями.

Вам знадобиться:
Новий кузов. Гараж з повним набором інструментів, обладнання і підйомником.

Інструкція:
1. Ходова.
Задню ходову слід міняти в зборі. Відкріплює задні амортизатори, від'єднуються гальмівні шланги від головного гальмівного циліндра, від'єднується ручне гальмо, відкручується задня балка. Задня частина автомобіля піднімається на висоту не менше 1 метра і задня підвіска викочується на колесах.
Передню ходову теж потрібно знімати в зборі, без півосей і рульових тяг. Рульова тяга від'єднуються від амортизатора, потім відкручуються самі амортизатори. Від'єднуються від кузова важелі і кроштейни. Коробка передач від'єднується від півосей (на передньому приводі).
Рульовий механізм знімається разом з тягами.

2. Двигун.
Двигун знімається разом з коробкою передач і кріпленням. Виймати з кузова простіше в напрямку вниз. Навісне обладнання двигуна краще не демонтувати і залишити на моторі.

3. Салон.
У розбиранні салону труднощів немає. Рульову колонку краще зняти в першу чергу, а встановлювати в останню, інакше вона буде постійно заважати в роботі. Заздалегідь слід запастися ящиками і коробками - буде багато дрібних деталей. Щоб не заплутатися при складанні, деталі з лівої сторони слід складати окремо від деталей з правого боку. Якщо вітрове скло має тріщини, краще придбати і встановити нове. Інакше, при монтажі скло трісне по всій довжині (або висоті). Якщо стеля встановлюється вперше, краще звернутися за допомогою до фахівця. Або запастися терпінням.

4. Проводка.
У монтажі та демонтажі проводки немає ніяких складнощів навіть за відсутності знань в електротехніці. Набувається самоклеючий цінник і при демонтажі всі роз'єми підписуються. Проводка демонтується в передостанню чергу.

5. Гальма, бензобак і паливні трубки знімаються в останню чергу, а встановлюються в першу. Це важливо!...

Відповідь на запитання: Як поміняти кузов