Як зберегти меблі

Posted by Admin on 2-07-2013, 07:46 in Квартира і дача

Практично будь-яка людина прагне до того, щоб його будинок був максимально комфортним і красивим. У вирішенні цього завдання дуже важливу роль відіграє вибір меблів. Якісна і надійна меблі є досить дорогої покупкою і купується не на один день. Варто пам'ятати, що термін служби ваших меблів багато в чому залежить від правильності її експлуатації та якості догляду за нею.

Інструкція:
1. Незважаючи на міцність і надійність дерев'яних меблів, вона не терпить недбалого ставлення. Акуратно відкривайте і закривайте ящики, не розгойдуватися на стільці, не хлопайте дверцятами і стежте за рівномірним розподіл навантаження на полицях.

2. Переконайтеся в тому, що ваші меблі стоїть на рівній поверхні. Нерівна підлога може призвести до перекосу меблів і деформації окремих її деталей. Не рекомендується пересувати меблі занадто часто - це сприяє її зносу.

3. Намагайтеся підтримувати вологість повітря в приміщенні на рівні 50-65%. Дерев'яні меблі має властивість розбухати при підвищеній і розсихатися при зниженій вологості повітря. Для підтримки вологості рекомендується використовувати зволожувачі повітря в опалювальний сезон, і осушувачі - навесні і восени.

4. Не допускайте потрапляння прямих сонячних променів на дерев'яну меблі - від цього вона може потріскатися і змінити свій колір.

5. Не розташовуйте меблі в безпосередній близькості від обігрівальних приладів і інших джерел тепла.

6. Поліровану або лаковані меблі протирайте сухими м'якою ганчірочкою або губкою. Також для чищення і відновлення блиску рекомендується використовувати спеціальні розчини. Деякі з таких розчинів містять антистатик, що перешкоджає появі пилу. Інші - водовідштовхувальні добавки або підфарбовуючі речовини.

7. Для видалення плям з меблів можна використовувати препарати, що містять абразивні частки. Також неприпустимо використовувати склади, які містять речовини, що руйнують структуру дерева. Не допускайте контакту меблів з агресивними речовинами - лугами, кислотами та розчинниками. Ефективно очистити меблі від плям можна за допомогою воску, тальку, оцту або реп'яхової олії, розведеного в скипидарі.

8. З'явилися тріщини і подряпини відразу ж зафарбовуйте спеціальним розчином.

9. Не ставте на дерев'яні стільниці гарячий посуд - завжди користуйтеся спеціальними підставками. Якщо ж уникнути утворення потворних білих кіл не вдалося, протріть їх сумішшю оливкової олії та солі.

10. М'які меблі, якщо немає можливості зняти оббивку, необхідно періодично пилососити і обробляти антистатиком. Для видалення плям користуйтеся спеціальними миючими засобами та засобами для виведення плям або очищеним бензином....

Відповідь на запитання: Як зберегти меблі