Як помити люстру

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Часом дрібні деталі, такі, як метелик на шторі, або чисте вікно міняють наш настрій на краще. Проводячи прибирання в будинку, ми рідко зморив на стелю. Однак дуже важлива деталь інтер'єру - люстра - вимагає належної уваги.

Вам знадобиться:
1) Гумові рукавички для захисту рук
2) Гумовіпальчики, целофан або пакувальна плівка для харчових продуктів Далі в залежності від способу:
3) Спеціальний засіб для миття кришталевих виробів
4) Засіб для миття посуду
5) Нашатирний спирт
6) Лляне рушник, якщо ви будете витирати люстру
7) Вбираюча тканину під люстру для збору води.

Інструкція:
1. На люстрі скупчуються крапельки жиру і осідає пил. Визначте візуально ступінь забруднення. Далі вирішите, як ви будете мити люстру: знімете її і будете мити над ванною, або будете мити, не знімаючи.

2. Спосіб перший - трудомісткий.
Зніміть люстру і для того, щоб в патрони не потрапляла рідина, надягніть на них гумові пальчики (продаються в аптеці) або целофанові пакети, можна обернути плівкою для упаковки харчових продуктів.

3. Спосіб другий - спортивний.
Мийте люстру, не знімаючи її. Для цього обов'язково відключіть електрика в квартирі через щиток, щоб вас не вдарило струмом. Також викрутите лампочки і захистіть патрони, як у попередньому випадку. Для того, щоб на підлозі не було води, що-небудь постеліть під люстрою.

4. Вибрати засіб для миття залежності від доступності люстри (зняли ви її чи ні), від ступеня забруднення, від матеріалу, з якого виготовлена люстра, і від очікуваного ефекту.

5. На сьогоднішній день найпростіший спосіб помити люстру, в тому числі і кришталеву - це використання спеціального аерозолю для миття кришталю, який не треба змивати. Просто нанесіть аерозоль на всю люстру і дайте час їй стекти, а люстрі - висохнути. Якщо забруднення сильне, можна ще раз повторити процедуру. Цей спосіб обійдеться дорожче інших, зате ви заощадите час і сили. Спосіб дуже хороший, якщо ви миєте люстру, не знімаючи.

6. Дуже поширений спосіб - це мити люстру миючим засобом або водою з додаванням засобу для миття посуду. Їх можна розприскувати з пульверизатора. Потім треба промити чистою водою або також скористатися пульверизатором і дати воді стекти. Іноді після цього, люстру протирають, щоб домогтися більшого блиску.

7. Щоб кришталь і скло блищало, використовуйте народний рецепт. Мийте люстру водою з додаванням нашатирного спирту в пропорції 1 столова ложка нашатирного спирту на 1 літр води.

8. Підключати люстру до електроживлення слід тільки після повного висихання води і вкручування лампочок....

Відповідь на запитання: Як помити люстру