Як помити машину в мороз

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Когось мити машину змушує необхідність, а когось любов до чистоти. Але одна справа влітку, коли це заняття досить комфортно, а інша справа взимку і в мороз. Взагалі, існує неправильна думка, що взимку бруд захищає автомобіль від реагентів, якими обробляються наші дороги. Це не так - бруд упереміш з цими самими реагентами псує машину ще сильніше, ніж будь-які фактори, що впливають на неї влітку. Що ж робити? Звертатися в автомийку? Не факт, що ви при цьому позбудетеся від проблем, пов'язаних із замерзанням замків дверей та іншими неприємними наслідками. Цю операцію цілком можливо виконати і самостійно, з більш тривалим і приємним ефектом.

Вам знадобиться:
- Суха ганчір'я;
- 3-4 відра теплої води;
- Миючі та водовідштовхувальні засоби для автомобіля;
- Простий канцелярський скотч.

Інструкція:
1. Спочатку проведіть підготовчі роботи. Приберіть килимки і все, що лежить під ними для видалення зайвої вологості в салоні (газети, Картон Тощо).

2. Помийте салон. Часто достатньо його просто пропилососити і обробити пластикові деталі автомобільними поліролямі.

3. Заклейте замки дверей автомобіля звичайним канцелярським скотчем.

4. Потім починайте мити кузов автомобіля. Обіллєте машину двома-трьома відрами води. Вода в жодному разі не повинна бути гарячою (щоб не потріскався лак) і не повинна бути холодною (щоб машина не перетворилася на брилу льоду). Зачекайте хвилину, коли бруд на кузові розмокне. При цьому зверніть особливу увагу на те, щоб вода не залила радіатор вашої машини. Бувають випадки його розриву на сильному морозі.

5. Промийте кузов з використанням автошампунів. Після миття автомобіля ніде не повинно залишатися потьоків води. Насухо витріть кузов, обробіть водовідштовхувальним поліролью петлі дверей і личинки замків. Ця проста процедура дозволить вам зберегти чистоту автомобіля на весь зимовий період експлуатації. Природно, якщо не буде якихось аномальних природних явищ (плюсові температури)....

Відповідь на запитання: Як помити машину в мороз