Як поміняти діодний міст

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Від справності генератора змінного струму, установлюваного в систему електрообладнання машини, залежить, як мінімум, комфортне керування автомобілем. Погодьтеся, коли на панелі приладів спалахує контрольна лампа розряду батареї, продовження подальшого руху пов'язане з певними незручностями.

Вам знадобиться:
- Набір головок,
- Викрутка з плоским жалом,
- Фігурна викрутка,
- Новий діодний міст.

Інструкція:
1. Причинами, по яких генератор може припинити підзаряд акумулятора в більшості випадків є несправність регулятора напруги або пробій діодного моста. Для проведення точної діагностики пристрій демонтується з моторного відсіку і поміщається на слюсарний верстак.

2. Далі за допомогою тестера або найпростішого омметра перевіряються параметри проходження струму в ланцюзі генератора, і в разі підтвердження виходу з ладу напівпровідників, діодний міст міняється повністю. Заміна його окремих деталей - процедура складна і вимагає від виконавця володіння певними навичками.

3. Щоб дістатися до місця кріплення діодів з генератора демонтується блок щіток, і відкручуються болти, що стягують між собою передню і задню кришки, після чого одна частина пристрою: зі шківом і ротором відділяється від статора.

4. Відклавши половинку генератора в бік, торцевим ключем або воротком з гайковим головкою на 8 мм відкручуються гайки кріплення виводів обмоток статора до блоку випрямлячів, і після від'єднання негативного дроти від «маси» середня частина пристрою відділяється від задньої кришки, з якої витягуються болти з ізоляторами і діодний міст.

5. Встановивши новий випрямний блок на штатне місце, в кришку вставляються болти з ізоляторами, на які надягають висновки обмоток статора, після чого на них закручуються гайки.

6. Ротор разом з передньою кришкою вставляється через статор в задню частину, потім корпус генератора стягується болтами, і на останньому етапі встановлюються щітки....

Відповідь на запитання: Як поміняти діодний міст