Як зарядити акумулятор

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Авто

Підзарядку акумуляторної батареї необхідно здійснювати, як мінімум один раз на півроку. І здавалося б, на перший погляд найпростіша процедура постійно породжує один і той же питання: як правильно це робити?
Вам знадобиться:
- Зарядний пристрій,
- Ареометр.

Інструкція:
1. Починати треба з придбання зарядного пристрою, яких на сучасному ринку представлена ціла гама. І, кажучи відверто, не всі вони однаково гарні, а якість продаваних пристроїв іноді не в змозі задовольнити потреби покупців.

2. Під час покупки зазначеного приладу потрібно звернути увагу на наявність у нього двох функцій: десульфатаціі і інтенсивного заряду (взимку дуже знадобиться). При підключенні до пристрою акумулятора процес може здійснюватися або підняттям напруги, або збільшенням сили струму.

3. У погоні за економією часу, якого нам вічно не вистачає, автомобілісти часто застосовують режим прискореного підзарядки, збільшуючи один із зазначених параметрів до максимальних значень, Що є грубим порушенням обмовляється технологічного процесу, який зазвичай закінчується випаданням активної маси з свинцевих пластин.

4. Номінальний зарядний струм дорівнює одній десятій ємності батареї. Іншими словами, якщо потрібно попрацювати з акумулятором 6СТ55 то зазначений параметр не повинен перевищувати 55 ампер.

5. Відновлення працездатності акумулятора бажано проводити у вихідні дні. Час, що витрачається на виконання даної процедури, залежить від ступеня розряду АКБ і може зайняти до двох діб, після закінчення якого в кожній банці ареометром вимірюється щільність електроліту (127)....

Відповідь на запитання: Як зарядити акумулятор