Як поміняти дах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Дах необхідна в будь-якій будівлі - як житловому, так і нежилому. Вона захищає ваш будинок від холоду і негоди, підтримуючи комфорт в приміщенні в будь-який час. Якісна дах, не пропускає опади і вологу, необхідна кожному будинку. Якщо в якийсь момент ви зіткнетеся з тим, що дах у вашому будинку продірявилася і пропускає вологу, необхідно вжити заходів і провести реконструкцію покрівельних покриттів. Ремонт даху необхідно проводити тоді, коли старі конструкції приходять в непридатність, а також іноді причиною ремонту стає естетичне оновлення покрівлі.

Інструкція:
1. Для того щоб надати даху красивий сучасний вигляд, змініть її покрівельне покриття на гнучку черепицю. Гнучка черепиця - матеріал, зручний в експлуатації, довговічний і якісний, А також порівняно недорогий і стійкий до температурних коливань і різних атмосферних явищ. Укласти гнучку черепицю ви можете самостійно, так як порядок її монтажу достатньо простий.

2. Видаліть повністю старе покриття даху, а потім перевірте, в якому стані знаходиться її решетування. Якщо дошки обрешітки в порядку, укладати нову черепицю можна відразу, якщо ж ви помітили ознаки гниття дерева, обрешітку потрібно відремонтувати, щоб вона витримала вагу покрівлі.

3. Поверх обрешітки укладіть суцільне покриття з водостійкої фанери або деревно-стружкових плит. Поверх фанери укладіть підкладковий килим, який готує поверхню до укладання черепиці та запобігає потраплянню всередину атмосферних опадів.

4. На підкладковий килим укладайте черепицю, приклеюючи кожен фрагмент черепиці до килима внутрішнім клеїться шаром. Верхні ділянки черепиці зміцнюються на даху цвяхами, які перекриваються наступним шаром черепиці.

5. Якщо ж даху потрібен більш грунтовний і капітальний ремонт, викликаний старістю її конструкцій, найміть фахівців, які здійснять покрівельні роботи на високому рівні. Не забувайте про те, як важлива хороша і міцна дах в будь-якому будинку, і тому не економте на професійних робітників.

6. Переконайтеся, що робітники, найняті вами, зможуть відреставрувати дах якісно і професійно. Крім реконструкції обрешітки і покрівлі, робітники можуть за вашим проханням утеплити горищне приміщення, щоб у ньому можна було організувати житлову мансарду....

Відповідь на запитання: Як поміняти дах