Як боротися з кротами на городі

Posted by Admin on 21-03-2013, 02:34 in Квартира і дача

Багато дачники знають, скільки неприємностей можуть принести кроти на городі або садовій ділянці. Буває вкрай неприємно після висадки газону або посіву коренеплодів в один прекрасний день виявити, що ваша праця непоправно зіпсований цими невгамовними тваринами. Існує кілька перевірених на практиці методів, що дозволяють боротися з кротами.

Вам знадобиться:
- Лопата;
- Відро або банку;
- Дошка;
- Кротоловки або капкани;
- Гас;
- Карбід кальцію;
- Дьоготь;
- Нафталін;
- Водопровідний шланг;
- Вода.

Інструкція:
1. Визначте на місцевості, де знаходиться хід крота, і розкрийте його повністю. На одному рівні з нижньою поверхнею ходу вкопали невелике відерце або скляну банку, які будуть виконувати роль пастки. Кротячий хід після цього відновите і закрийте яким-небудь підсобним матеріалом, наприклад дерном або обрізком дошки. Справа в тому, що кроти не терплять протягів, тому зруйнований хід попросту заб'ють грунтом.

5. Випробуйте радикальний спосіб позбавлення від кротів - спеціальні пастки-кротоловки і капкани. Насторожився пастки і поставте їх парами в один хід кінцями один до одного. Потрібно домогтися, щоб дротові кільця були розташовані в обидві сторони ходу.

3. Застосуйте для відлякування кротів речовини, що мають різкий і відштовхуючий запах: дьоготь, нафталін, карбід кальцію, гас, креолін. Акуратно закладіть хімічні препарати в нори, дотримуючись заходів безпеки при поводженні з ними. Руки при роботі обов'язково захистіть гумовими рукавичками.

4. Для захисту від кротів городу посадіть по межах земельної ділянки овочеві боби. Бажано також засіяти бобами і внутрішню частину городу в шаховому порядку. Такі посадки зазвичай відлякують кротів, які прагнуть переміститися з засіяного бобами ділянки в інше місце.

5. Якщо вжиті вами заходи не привели до потрібного результату, використовуйте для знищення небажаних тварин більш жорсткий метод. У свіжу кротячу нору вставте звичайний садовий шланг і залийте підземні ходи водою. Іноді перед такою поливанням в хід кладуть невелику кількість карбіду, що призводить до утворення газу і знищенню кротів.



...

Відповідь на запитання: Як боротися з кротами на городі