Як збагатити грунт

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Родючий грунт має велике значення при вирощуванні городніх культур. Збагатити її можна декількома перевіреними способами. При цьому необхідно дотримувати всі рекомендації та поради.

Вам знадобиться:
- Гній;
- Торф;
- Деревна зола;
- Послід кіз, кроликів, птахів;
- Рослинні залишки.

Інструкція:
1. Збагатите грунт шляхом внесення торфу в землю. Для цього розсипте його по поверхні, Не закладаючи глибоко в грунт. Верхній шар землі обробіть розпушувачем. Таким чином, ви перемішаєте торф з грунтом. Овочеві культури на такій землі досить швидко утворюють багату кореневу систему, що сприятливим чином позначається на їх розвитку і зростання. Органічні речовини можна вносити в будь-який час року.

8. Дуже часто для збагачення грунту використовують гній. Внесіть його пізньої осені в землю. Протягом зимових місяців він настільки розкладеться, що навесні при посадці буде служити відмінною їжею грунтовим бактеріям. Пам'ятайте: позитивний вплив гною буде тільки в тому випадку, якщо він буде замурований поверхнево і не потрапить на дно плужної борозни.

3. Використовуйте деревну золу для окультурення грунту. Внесіть її в землю в чистому вигляді. Також ви можете змішати її із золою бурого вугілля в співвідношенні 5:1.

4. Якщо ви вирішили збагатити грунт гноєм, обов'язково в доповненні внесіть мінеральні (неорганічні) добрива.

5. Застосовуйте послід кіз, кроликів і птахів для удобрення грунту тільки після компостування. Перед використанням укладіть на землю шар торфу товщиною 10-15 см. Таким чином ви забезпечите поглинання вимиваючих опадами цінних речовин.

6. Спробуйте збагатити грунт рослинними залишками. Цей метод дуже часто використовуються багатьма городниками. Слідкуйте за тим, щоб рослини, які надходять в рослинну купу для підготовки компосту, не були заражені хворобами. Підготовлені залишки укладіть в заздалегідь приготовлену яму, розташовану в тіньовій стороні. Простежте за тим, щоб рослини не пересихали на сонці. Протягом літнього періоду компост повністю дозріє і до осені буде готовий до застосування. Так ви збільшите вміст поживних речовин у грунті....

Відповідь на запитання: Як збагатити грунт