Як зварити арку

Posted by Admin on 8-07-2013, 20:27 in Квартира і дача

Металева арка - красивий декоративний елемент присадибної ділянки. Вона надає ореол романтичної таємничості саду, квітнику. Буйно розростаються ампельні рослини, отримавши опору з декількох арок, перетворять її в тінисту галерею.

Вам знадобиться:
- Металеві прути;
- Металеві штирі;
- Зварювальний апарат.

Інструкція:
1. Є кілька способів виготовлення металевої арки. Один з них - згинання арки за шаблоном. Для цього потрібні товсті (1214 мм) металеві прути, малюнок арки в натуральну величину на металевій смузі. Висота арки зазвичай не перевищує 2-х метрів, ширина - півтора метра. Важливо, щоб людина могла вільно проходити під нею і проносити садовий інвентар.

6. Уздовж лінії малюнка через 5 см вертикально приваріть шматки прута на 4-5 см вище листа. Кількість штирів залежить від розмірів арки. Після того, як приварили останній штир, ви отримаєте шаблон конструкції.

3. Із зовнішнього боку до дуги з штирів приваріть металеву смужку товщиною не менше 5 мм. При цьому смужка приварюється одним ребром до штирів, іншим - до аркушу.

4. Потім, до першого штиря приваріть один кінець труби. Поступове, повільне просування до другого штиря за допомогою монтажної вилки дасть бажаний результат - металеву арку.

5. За цим шаблоном можна виготовити потрібну кількість арок. Дуже красиво виглядають складні арки, з'єднані між собою у вигляді галереї. Такі конструкції краще ставити на бетонну основу. Глибина закладення конструкції - до одного метра.

6. Можна зробити спрощену конструкцію арки. Для цього потрібні чотири відрізка труби діаметром 30 мм для опорних стійок, і пруть перетином 10х10 мм. Прут приваріть горизонтально до труб для створення стяжки. Він же використовується для формування аркової частини....

Відповідь на запитання: Як зварити арку