Як поливати бегонію

Posted by Admin on 3-11-2013, 03:25 in Квартира і дача

Правильний догляд за бегонією неможливий без якісного поливу. Для того, щоб рослина відчувало себе досить комфортно і успішно розвивалося, необхідно дотримуватися певних правил.

Вам знадобиться:
Вода

Інструкція:
1. Перед тим, як поливати бегонію, необхідно підготувати воду. Звичайна водопровідна вода дуже жорстка, тому краще всього відстояти її у відкритому посуді протягом доби, щоб позбавити її від хлору. Додатково пом'якшить її фільтрація за допомогою звичайного побутового фільтра або кип'ятіння. Можете використовувати для пом'якшення садовий торф. Для цього покладіть 1. кілограм торфу в водопроникних пакеті в 10 літрів води, таким способом грунт стане більш кислою.

6. Поливайте рослина рівномірно, бажано робити це в один і той же час, краще всього вранці. У літній період води повинно бути досить багато, інакше листя буде в'янути. В залежності від температури навколишнього середовища полив бегонії здійснюйте через день або один раз в декілька днів.

3. Взимку поливайте квітка у міру пересихання землі в горщику. Зазвичай для цього достатньо тижня. Якщо в приміщенні температура не дуже висока, можна поливати рослину теплою водою. Після того, як земля підсохне, прорихлити верхній шар на глибину одного сантиметра. Це дозволить зберегти достатній рівень вологості усередині горщика.

4. Також для поливу можна використовувати метод занурення горщика. Для цього в глибокий посуд, що перевищує діаметр горщика, наливається пом'якшена вода. Занурте квітка у воду і дочекайтеся, поки вона просочить земляний кому через дренажні отвори на дні миски. Для цього достатньо 15-20 хвилин. Потім поставте горщик на піддон, якщо з нього витекло занадто багато води, то вилийте її через годину....

Відповідь на запитання: Як поливати бегонію