Як поливати антуріум

Posted by Admin on 1-02-2014, 11:35 in Квартира і дача

Антуріум - тропічна рослина, любляче тепло і вологу. Полив потрібно здійснювати, орієнтуючись від виду антуріума. Якщо за тропічною рослиною буде неправильний догляд, то воно просто загине. У будь-якому випадку, перш ніж купувати зеленого друга, потрібно спочатку дізнатися, як за ним доглядати.

Інструкція:
1. З'ясуйте, який у вас вид рослини. Антуріум лазячий поливайте протягом усього року, незалежно від сезону рівномірно, періодично зрошуючи його листя з пульверизатора чистою водою. Антуріум «Андре» поливайте рясно в період вегетації, при цьому обшіківайте листя щодня, але не допускайте застою вологи в землі. А ось антуріум «Шерцера» потребує вологи найбільше влітку - в цей період його потрібно рясно поливати і зрошувати водою. Антуріум кришталевий поливайте з великою обережністю, періодично вкорінюючи його свіжим торфом.

2. Полив здійснюйте в ранкові годинник, Щоб протягом дня антуріум встиг засвоїти більшу частину води. Не можна допускати застою вологи, інакше розвинеться грибок, який може послужити причиною загибелі або хвороби рослини. Не поливайте антуріум, якщо на нього потрапляють прямі сонячні промені - це може призвести до опіків листя.

3. Перевіряйте вологість перед поливом. Занурте палець в грунт на глибину 1 см. Якщо ви відчуваєте, що земля волога - відкладіть полив на наступний день. Хоч тропічні рослини і потребують рясному поливі, але все ж небажаний надлишок вологи.

4. Рослини, що живуть в глиняних горщиках, потребу в більш частому поливі. Пов'язано це з тим, що глина поглинає частину вологи, яка потім випаровується. Антуріуми в пластикових ємностях поливайте тільки в міру необхідності, а не за визначеним графіком. Поступово ви зрозумієте, скільки води потрібно саме вашій рослині. При нестачі вологи листя антуріума нагадають вам про це, скромно опустившись вниз і ставши м'якими.

5. Якщо ви в чомусь сумніваєтеся, купіть відповідну літературу. Визначити вид антуріума вам допоможуть ілюстрації, які зазвичай додаються до статей про ці тропічних рослинах. Будьте обережні - екзотика вимагає особливого, дбайливого догляду....

Відповідь на запитання: Як поливати антуріум