Як зберегти троянди взимку

Posted by Admin on 12-07-2013, 10:18 in Квартира і дача

Вкривати кущі на зиму потрібно в кінці жовтня - першій половині листопада. Зимівля троянд на садовій ділянці - дуже відповідальний період, який визначає цвітіння і успішний ріст у наступному році. Варто знати, що деякі сорти відрізняються більшою чи меншою зимостійкістю, це варто враховувати при покупці і посадці троянд на своїй ділянці. Підготуйте квіти до зими, і на наступний рік насолоджуйтеся їх красою.

Вам знадобиться:
- Тирса, сухе листя або торф,
- Секатор,
- Залізний купорос,
- Нітрофен.

Інструкція:
1. Ще до посадки троянд необхідно продумати місце їх розташування, щоб їх було зручно закривати на зиму. Не варто садити в поглиблення і канавки, так як навесні там буде накопичуватися велику кількість води, що дуже згубно для троянд. Троянди люблять багато світла, а квіти, вирощені в тіні, будуть зимувати набагато гірше.

2. Протягом літа троянди повинні добре сформуватися і наростити щільну і здорову листову масу. Боріться зі шкідниками і знищуйте опале листя, бур'яни і обрізані пагони. Регулярно дезинфікуйте інструменти в розчині марганцівки.

3. З середини серпня потрібно почати гальмувати вегетацію. Для цього скоротіть поливи або повністю припиніть. Якщо місяць дуже дощовий, натягніть над кущами поліетиленову плівку, щоб зменшити надходження вологи. Зробіть борозенки для відводу води. Якщо пагони продовжують розвиватися, їх потрібно Прищепа, це прискорить визрівання і викличе гальмування росту. В іншому випадку, такі втечі взимку загинуть.

4. У жовтні почніть очищати троянди від листя, відокремте їх від гілок, починаючи зверху і рухаючись вниз. Приберіть все листя подалі від троянд, а краще спаліть їх, для того щоб уникнути розповсюдження хвороботворних спор грибів. Інакше це буде згубно для квітів.

5. Визначити заздалегідь, коли почнуться заморозки, практично неможливо, тому краще підстрахуватися в осінній період. Застосовуйте поетапне укриття троянд, для цього потрібно підготувати кущі. Акуратно змочите нижню частину куща землю навколо нього розчином залізного купоросу 3% і присипте основи пагонів піском.

6. Обріжте троянди на висоту 45 сантиметрів і обприскати верхню частину пагонів 2% розчином нітрофен. Засипте кущі будь-яким матеріалом, що утеплює - землею, тирсою, торфом або сухим листям. Тирса краще брати хвойних порід. Якщо ви використовуєте землю, то її потрібно заздалегідь підготувати і підсушити. Торф повинен бути змішаний з невеликою кількістю піску.

7. Щоб відлякати мишей, можна покласти на утеплюючий матеріал кілька таблеток нафталіну. Взимку постарайтеся простежити, щоб вітер не здував сніг з кущів. Для цього спорудите спеціальні щити або укладіть зверху гілки....

Відповідь на запитання: Як зберегти троянди взимку