Як заряджати кедром

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Авто

Ще в недавньому минулому, щоб зарядити акумуляторну батарею, необхідно було періодично контролювати процес зарядки, підвищуючи, або зменшуючи силу струму, необхідного для дбайливого, і в той же час повноцінного підзарядки акумулятора. Зарядні пристрої того часу мали вельми скромною функціональністю в порівнянні із сучасними аналогічними приладами.

Вам знадобиться:
Доступ до електричної розетки 220 вольт.

Інструкція:
1. В даний час у продажу можна придбати пуско-зарядний пристрій, що випускається під торговою маркою «Кедр». Пристрій призначений для підзарядки свинцево-кислотних, стартерних акумуляторних батарей напругою 12 вольт. Час, необхідний для повного заряду, залежить від ємності АКБ і ступеня її розряду.

2. До того ж, крім свого основного призначення, «Кедр» здатний відновлювати акумулятори, здійснюючи десульфатаціі пластин з активною масою, від стану яких залежить термін служби батарей. Для запуску відновного процесу до пристрою підключається акумулятор, і на ньому включається режим «Цикл», після чого в автоматичному режимі проводиться чергування режимів зарядки і розрядки АКБ.

3. Для звичайної підзарядки акумуляторів передбачена функція «Автомат», назва якої говорить сама за себе. Приєднав батарею, Включив, і більшого нічого від власника не вимагається. Після доведення рівня заряду АКБ до норми, пристрій автоматично переходить в режим зарядки малим струмом.

4. Для прискореного заряду акумулятора у «Кедра» є функція інтенсивного, передпускового режиму роботи, виробляючи струм підвищеної сили (до 10А).

5. На передній панелі пристрою виведені індикатори, що інформують власника про поточний режим функціонування. У разі, якщо індикатор «Автомат» почав пульсувати, це свідчить про повному наборі ємності підзаряджати акумулятори....

Відповідь на запитання: Як заряджати кедром