Як поливати ялинку

Posted by Admin on 25-05-2014, 12:07 in Квартира і дача

Як зберегти новорічну красуню подовше, щоб вона радувала своєю живою зеленою хвоєю? Можна застосувати деякі хитрощі, щоб зрубане дерево довго не в'януть. Велику популярність набувають молоді черешки або карликові ялини в контейнерах - вони прикрасять собою не одне свято. У домашніх умовах за ними потрібен особливий догляд. Не забувайте правильно поливати ялинку.

Вам знадобиться:
Ялина, зрубана або в контейнері
Вода і сіль
Гліцерин
Аспірин
Желатин
Пісок
Піддон і горщик з отворами на дні
Пульверизатор

Інструкція:
1. Зріжте стебло зрубаної ялинки під кутом 45 градусів і поставте її у відро піском. Налийте літр води. Пісок ніколи не повинен пересихати! Деякі умільці поливають новорічне рослина підсоленою водою, що дозволяє йому простояти в будинку до березня і не висихати.

2. Розведіть столову ложку цукру в трьох літрах води, додайте таблетку аспірину і трохи желатину і поливайте цим розчином зрубану ялинку раз на 2 дні. Крім того, можна раз в тиждень використовувати для поливу ялинки розчин гліцерину (50%-ний), щоб хвоя як можна довше не обсипалася.

3. Купіть ялинку в контейнері - вона простоїть у вас не менше 2 років, після чого її можна висадити у відкритий грунт. Беріть рослина з еластичними гілками і свіжої кореневою системою, яка знаходиться у вологій землі. Спробуйте надломанное гілочку. Якщо вона гнучка, не ламається одразу з тріском, - ялинка жива, недавно викопана із землі.

4. Поставте ялинку в сухе і тепле приміщення і подавайте їй воду в піддоні - вона сама вбере стільки вологи, скільки їй потрібно. Не можна допускати ні висихання грунту, ні застою води в горщику. Рослинники не радять поливати ялина добривами, поки вона стоїть в теплій кімнаті. Регулярно обприскуйте ялинову хвою чистою водою з пульверизатора. По закінченні новорічних свят поставте рослину на засклену лоджію або в сіни приватного будинку....

Відповідь на запитання: Як поливати ялинку