Як поліпшити опалення квартири

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Квартира і дача

Грамотно влаштоване опалення квартири - запорука комфорту всіх знаходяться в ній людей. Існує кілька способів поліпшення якості опалення та яким з них необхідно скористатися, залежить від ситуації.

Інструкція:
1. Радіатори центрального опалення сьогодні є в кожному багатоквартирному будинку. Графік їх включення ніяк не залежить від побажань мешканців, але цей зовсім не означає, що в квартирі, обладнаній батареями, домашньому майстрові нікуди прикласти руку. Головним ворогом центрального опалення є щілини у віконних рамах. Обов'язково знайдіть і закладіть кожну з них. Замініть розбиті шибки, навіть якщо тріщини в них невеликі. На зиму заклейте вікна, але так, щоб до весни їх можна було легко привести в початковий стан. Міняти вікна на пластикові не обов'язково, оскільки і звичайні, з дерев'яними рамами, при бажанні можна утеплити настільки ж якісно.

6. Трапляється, що з настанням холодів комунальні служби затримують включення центрального опалення. У цей період використовуйте обігрівачі різних конструкцій. Кращі з них - масляні, вони досить безпечні, але займають багато місця і повільно розігріваються. Найбільш малогабаритні тепловентилятори. Серед них оберіть такий, в якому нагрівальний елемент можна відключити без відключення двигуна, і тоді влітку його можна буде використовувати як звичайного вентилятора. Повністю відмовтеся від опалення квартири рефлекторами з відкритою спіраллю і кварцовими обігрівачами - вони вкрай пожежонебезпечні, як і саморобні прилади, наприклад, що складаються з спіралі, намотаною на цеглу. Будь опалювальні прилади підключайте тільки до справним розеток. Всі підгорілі вилки на таких пристроях замініть на справні. Не допускайте, щоб сумарна потужність, споживана усіма електроприладами в квартирі, перевищувала 22 кВт. Також пам'ятайте, що обігрівачами споживається значно більше енергії, ніж будь-який інший побутовою технікою. Не користуйтеся ними занадто довго, По можливості одягайтеся будинку тепліше.

3. Пам'ятайте, що опалення, як і освітлення, ділиться на загальне і місцеве. Електрична грілка споживає значно менше енергії, ніж будь-який з обігрівачів, з тієї причини, що не опалює всі приміщення, а лише зігріває користувача.

4. Коли батареї все ж включать, використання будь-яких електричних нагрівників припиніть. Центральне опалення завжди проектують таким чином, щоб його потужності вистачало для підтримки в житло комфортної температури. Якщо це не так, здійсните усунення щілин (див. вище).

5. Ніколи не використовуйте для опалення квартири прилади, які для цього не призначені. До таких належать, зокрема, газові та електричні плити, фени, будь-які малогабаритні електроприлади, призначені для приготування їжі. Всі вони розраховані на роботу в короткочасному режимі, в той час як опалювальні - в тривалому....

Відповідь на запитання: Як поліпшити опалення квартири