Як поміняти код домофону

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Перепрограмувати домофон досить просто, головне знати пароль для входу у відповідний режим. Сервісні коди домофонів, встановлені виробником, зазвичай однакові для всіх моделей. За правилами, установники повинні ці коди поміняти при монтажі і налаштуванні системи, проте в більшості випадків цього не відбувається, що дозволяє відкривати двері без ключа.

Інструкція:
1. Найбільшого поширення набули домофони Vizit, тому мова піде саме них. Для відкриття двері необхідно мати при собі запрограмований ключ. У разі якщо ключ загубився, зламався або його просто не було, можна скористатися стандартним кодом - * # 423067 # 890 або 12 # 345. Але він спрацює лише в тому випадку, якщо налаштування домофона не були змінені установниками.

2. Якщо ж ви хочете перепрограмувати домофон, для входу в сервісне меню необхідно набрати наступну комбінацію: # 999 - пискне 2 рази - 12345 (майстер-код, за замовчуванням) - пискне 1 раз. Двутональний сигнал ви почуєте лише в тому випадку, якщо майстер-код виявиться невірним, тобто зміненим установниками. Насправді матер-коди можуть варіюватися - не поспішайте засмучуватися, якщо почули двутональний сигнал, спробуйте використовувати інші вбудовані майстер-коди: 676735359999 00001234511639.

3. Після того як ви увійшли в сервісний режим, можна виконати ряд операцій по перепрограмуванню домофона. При послідовному наборі наступній комбінації: 2 - пауза - # - пауза - 3535 (або інший майстер-код) - можна встановити індивідуальний код квартири. Набір 3 на початку комбінації - команда до програмування ключів для входу, а 4 - стирання всіх ключів з пам'яті. При наборі * здійснюється вихід з використовуваного режимі, а # - підтверджує установку.

4. Для того щоб самостійно встановити чи поміняти код домофону, не зламуючи при цьому сам домофон, вам необхідно мати напарника, який набере номер вашої квартири на блоці. Як тільки виклик надійшов в квартиру, зніміть трубку і протягом п'яти секунд шість разів швидко натисніть на кнопку відкривання замку. Зверніть увагу, що при натисканні кнопки на блоці повинен включатися індикатор «Заходьте». Після того як ви в шостий і останній раз натиснули на трубці кнопку «Відкрити двері», на блоці повинен буде включитися індикатор «Наберіть номер квартири». Потім домофон один раз пропіщіт, що є сигналом до запису нового індивідуального коду квартири. Цей код набирається на блоці.

5. Після закінчення набору ваш напарник повинен повідомити вам про закінчення набору по домофону, після чого вам необхідно натиснути кнопку «Відкрити двері» на трубці або блоці трубки. Як тільки код буде записаний ви почуєте звуковий сигнал, підтверджуючий запис нового індивідуального коду квартири, після чого необхідно повісити трубку у тримач.

6. Якщо ж ви хочете відключити індивідуальний код квартири, просто наберіть код 0000 виклик квартири при наборі її номери з блоку на двері збережеться....

Відповідь на запитання: Як поміняти код домофону