Як відключити рекламу в браузері

Posted by Admin on 19-03-2013, 13:35 in Інтернет

Реклама в браузерах не тільки заважає нормальному переглядові інтернет-сторінок, але і може значно знизити швидкість їх завантаження. Більше того - в рекламних банерах можуть ховатися віруси, здатні вивести комп'ютер з ладу.

Вам знадобиться:
- Доступ в інтернет;
- Браузер;
- Додаток adblock plus;
- Додаток flash block.

Інструкція:
1. Ви можете скористатися вбудованими можливостями браузера, щоб вимкнути рекламу в інтернеті. Для цього необхідно заборонити завантаження зображень і звуків. Зробити це можна в налаштуваннях програми. Наприклад, в браузері Internet Explorer натисніть в меню «Сервіс» -> «Властивості оглядача». У вікні, виберіть вкладку «Додатково». Вас цікавлять налаштування «Мультимедіа». Зніміть галочок біля пунктів «показувати зображення», «відтворювати звуки, анімацію». Застосуйте зміни. Відключивши ці налаштування, сайти не зможуть відображати картинки і звуки або відео. Інформація на сторінках буде завантажуватися швидше. Однак тоді ви не побачите і потрібні вам зображення або не зможете дивитися відео.

7. Якщо вам не підходить перший метод, ви можете відключити рекламу за допомогою спеціальних плагінів. Скачайте і встановіть для свого браузера плагін Flash block. Дана надбудова блокує будь флеш контент на сайтах. Включивши плагін в браузері, ви забудете про спливаючі вікна, що мелькають банери, рекламні ролики. Швидше за все у вас перестануть працювати браузерні ігри. Після встановлення плагіну вам буде необхідно вирішувати сайту завантажувати флеш, де він дійсно потрібний.

3. Якщо ви хочете повністю прибрати рекламу з свого браузера, встановіть плагін Adblock plus. Дана надбудова включає в себе всі можливі види реклами: текстову, банерну, спливаючу, відео ролики та інші види. Скачувати плагін вам необхідно для свого браузера.

4. Доповнення володіє рядом налаштувань, які допоможуть відключити непотрібну вам рекламу, залишивши корисні блоки. Ви зможете додати сайти в білий або чорний списки в будь-який час. При блокуванні спливаючого повідомлення з'являється відповідний значок в рядку адреси, який дозволить вам вирішити заблокований вміст або блокувати завжди на даному сайті. Відключення реклами значно прискорить швидкість доступу до інтернет-ресурсів....

Відповідь на запитання: Як відключити рекламу в браузері