Як збільшити швидкість свого безліміту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Безлімітний інтернет - найбільш зручний спосіб підключення до мережі. При використанні тарифних планів без обмеження по трафіку ви можете працювати в мережі практично цілодобово. Для збільшення швидкості ви можете скористатися один з декількох простих варіантів.

Інструкція:
1. Швидкість з'єднання з мережею визначається трьома факторами: вашим тарифним планом, величиною завантаження каналу доступу вашого оператора, а також кількістю програм, одночасно використовують підключення до мережі з вашого комп'ютера. Для істотного збільшення швидкості ви можете змінити тарифний план, для цього зверніться у представництво вашого провайдера і запросіть список найбільш швидких діючих пропозицій. Для оптимізації ж інтернет-трафіку переходьте до наступного кроку.

8. При завантаженні файлів з використанням менеджера закачувань насамперед необхідно мінімізувати кількість програм, що задіюють існуюче підключення до мережі. До їх числа відносяться месенджери, інші менеджери завантажень, а також торрент-клієнти і програми, скачують поновлення. Відключіть як ті, які знаходяться на панелі провідника, так і ті, які знаходяться в треї. Проконтролюйте їх відключення за допомогою диспетчера завдань.

3. При роботі з торрент-клієнтом настройте програму таким чином, що максимальна кількість одночасних завантажень буде дорівнює одній. Для цього або змініть настроювання додатка або призупините всі завантаження окрім тієї, яка є найбільш пріоритетною на даний момент. Виділіть всі завантаження, після чого натисніть на них правою кнопкою миші і в випадаючому меню відключіть обмеження по швидкості завантаження. Також виставте обмеження по віддачі таким чином, що її максимальна швидкість буде дорівнює одному кілобітах в секунду.

4. Для максимізації швидкості завантаження сторінок при здійсненні веб-серфінгу необхідно відключити всі сторонні додатки, слідуючи рекомендаціям, викладеним у другому кроці. Також, налаштуйте браузер таким чином, що картинки, flash і java програми не будуть завантажуватися. При завантаженні сторінки ці елементи нерідко займають великий обсяг, тому для максимізації швидкості завантаження необхідно їх відключити....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість свого безліміту