Як зареєструвати себе в інтернеті

Posted by Admin on 21-06-2013, 11:26 in Інтернет

Вже давно минули часи, коли інтернет в Росії був чимось з розряду дорогих іграшок, трафік вважали мегабайтами, а з'єднання здійснювалося через телефонний модем. Повсюдне поширення високошвидкісних каналів передачі даних, що включають провідні та безпровідні лінії зв'язку, здешевлення комунікаційного і серверного устаткування дало потужний поштовх до розвитку технологій, пов'язаних з web та просуванню послуг надання доступу до інтернет на масовий ринок. У наші дні про існування інтернету знають навіть маленькі діти. Вийти в інтернет можна зі звичайного мобільного телефону. Однак і зараз знаходяться люди, які задаються абсурдним, здавалося б, питанням: "як зареєструвати себе в інтернеті". Втім, якщо поставитися до цього питання філософськи, можна дати кілька слушних порад з приводу того, на яких сервісах зареєструвати акаунти з тим, щоб піднести себе інтернет-спільноті в якості унікальної і цікавої особистості.

Вам знадобиться:
Підключення до інтернету. Браузер.

Інструкція:
1. Придумайте собі унікальний і оригінальний нік. Хороший нік досить абстрактний, але вельми ємний в плані відображення світосприйняття користувача. Для перевірки унікальності ника скористайтеся пошуковими системами, наприклад, Google.

2. Заведіть свій блог. Це може бути окремий блог на власному хостингу, або блог на одній з публічних платформ на зразок blogspot.com або livejournal.com. Пишіть в блог цікаві замітки під своїм ніком.

3. Зареєструйтеся на інтернет-форумах цікавить вас тематики. Для пошуку форумів можна скористатися великими каталогами інтернет-ресурсів. Наприклад, dmoz.org, yaca.yandex.ru. Реєструйтеся на форумах з обраним вами ніком. У підписи помістіть посилання на свій блог. Беріть участь у дискусіях.

4. Зареєструйтесь в соціальних мережах. Створіть акаунт у Facebook.com, Twitter.com. При реєстрації використовуйте обраний нік.

5. Відвідуйте і коментуйте цікавлять вас блоги. Залишайте в них оригінальні коментарі. Підписуйтесь своїм ніком із посиланням на свій блог.

6. Будьте яскравою особистістю. Скрізь і завжди пишіть жваво і цікаво. Будьте чесні і щиро. Якщо вважаєте себе правим, відстоюйте свою думка. Не бійтеся змінити думку і зізнатися в неправоті, якщо виявилися неправі. Спілкуйтеся в своє задоволення і завжди - під своїм ніком. Пам'ятаєте, є досить багато людей, яким, як це не дивно, вдалося зареєструвати себе в інтернеті....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати себе в інтернеті