Як полірувати фари

Posted by Admin on 5-08-2013, 01:17 in Авто

З часом фари будь-якого автомобіля каламутніють, покриваючись мікроподряпини, в які потрапляє пил. Відновити фари можна шляхом придбання поліролі та поліровці фар після їх миття. Фари стануть чистішими, але через деякий час вони знову «обростуть» пилом і помутнеют. Поліроль прекрасно заповнює собою тріщини і відколи, але швидко вимивається. Є ще один спосіб, більш ефективний.

Вам знадобиться:
- Шліфмашинки або хоча б дриль або шуруповерт з насадкою (в крайньому випадку, доведеться полірувати фари наждачкой вручну);
- Наждачка (зернистість 15002000 і 4000);
- Полірувальна паста (бажано мати два склади з різною грубістю очищення);
- Малярський скотч;
- Поролонова губка;
- Оксамитова ганчірочка.

Інструкція:
1. Шкірками і спеціальними пастами необхідно зняти з ковпака фари верхній шар, не заповнюючи, а попросту видаляючи подряпини. Звичайно, нескінченно користуватися цим способом не можна (пластик адже не вічний), однак повторювати такий процес досить усього раз на 3-5 років.

2. Першим ділом фари потрібно підготувати. Їх можна зняти з автомобіля, а можна прилеглі до них частини машини заклеїти декількома шарами скотча, щоб випадково не пошкодити.

3. Груба полірування і вирівнювання поверхні. Зніміть за допомогою шкурки зернистістю 1500 з фари пошкоджений подряпинами верхній шар. Регулярно поливайте фари водою - так буде легше працювати. Якщо використовуєте дриль або шуруповерт, не притискайте насадку занадто сильно, а обороти тримаєте нижче середнього. Далі йде шліфовка шкіркою 2000 а потім 4000. Ковпак фар стане помітно мутніша, але поверхня вирівняється, чого ви й домагалися.

4. Полірування. Візьміть поролонову губку і починайте роботу з полірувальної пастою. Спочатку йде грубіша паста (якщо складів кілька), а потім менш груба.

5. Потім можна фару відполірувати до блиску за допомогою м'якої оксамитової ганчірочки або м'якою насадки на шліфмашинку. На цьому процес шліфовки фар можна вважати завершеним. Залишилися лише видалити малярний скотч або встановити фари на місце і підключити їх....

Відповідь на запитання: Як полірувати фари