Як зберегти flash з сайту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Клацання правою кнопкою по елементах веб-сторінок, виконаним за флеш-технологією, замість звичного контекстного меню з пунктом «Зберегти як» викликає власне меню флеш-плагіна. Це створює певні незручності користувачеві при збереженні файлів у комп'ютер. Однак у браузера таких проблем немає - він нормально завантажує і показує веб-серферу флеш-елементи, чим можна і скористатися замість стандартної процедури збереження.

Інструкція:
1. Вийміть флеш-ролик з кеша браузера. Це тимчасове сховище файлів, в яке додаток поміщає елементи веб-сторінок на випадок повторного відвідування користувачем цього ж адреси в мережі. Залежно від типу браузера шукати місце зберігання тимчасових файлів у комп'ютері треба в різних папках. Наприклад, щоб потрапити в кеш Google Chrome на системному диску ОС, розкрийте папку Documents and Settings і перейдіть в каталог з ім'ям облікового запису користувача комп'ютера. Потім послідовно розкрийте каталоги Local Settings, Application Data, Google, Chrome, User Data, Default і Cache. Файл, який вам потрібно шукати в сховищі, повинен мати свіжу дату збереження і розширення swf.

2. Якщо ви використовуєте веб-браузер Internet Explorer, шукати кеш самостійно не обов'язково. Розкрийте в його меню розділ «Сервіс» і виберіть рядок «Властивості оглядача». У вікні натисніть кнопку «Параметри» в секції «Історія перегляду», а в наступному вікні клацніть «Показати файли» - сховище тимчасових файлів відкриється в окремому вікні «Провідника».

3. Замість пошуку кеша можна скористатися опцією збереження всіх елементів сторінки в будь-яке місце на жорсткому диску. Для цього після завантаження в браузер потрібної сторінки натисніть сполучення клавіш Ctrl + S. На екрані з'явиться діалог збереження, в якому треба вказати папку, куди будуть збережені всі елементи сторінки, а також вибрати у випадаючому списку «Тип файла» рядок «Веб сторінка, повністю». Натисніть кнопку «Зберегти», а потім перейдіть в задану в діалозі папку і знайдіть серед інших об'єктів потрібний флеш-файл.

4. Щоб завантажити флеш-ролик з якого-небудь популярного інтернет-ресурсу, можна скористатися веб-сервісом, який дозволяє отримати звичайну посилання на завантаження файлу. Для цього скопіюйте в адресному рядку браузера адресу веб-сторінки, що містить потрібний флеш-ролик, і перейдіть на сайт http://videosaver.ru. Вставте посилання в єдине текстове поле форми, в випадаючому списку поряд з ним виберіть назву веб-ресурсу та натисніть кнопку «Завантажити». Через пару секунд під полями форми з'явиться посилання «Завантажити файл» - клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть команду «Зберегти як»....

Відповідь на запитання: Як зберегти flash з сайту