Як заробити гроші в інтернеті

Posted by Admin on 28-05-2013, 04:43 in Інтернет

Інтернет одна з найдоступніших майданчиків для заробітку. Існує дуже багато способів заробити в мережі, які розрізняються як по складності, так і за доходом. Зазвичай вибір обумовлюється наявністю вільного часу, тих чи інших умінь, працьовитістю.

Інструкція:
1. Завантаження та кліки Найпоширеніші методи заробітку в інтернеті - кліки по посиланнях, заповнення анкет, опитувань, спілкування на форумах, написання коментарів. Для цього виду роботи не потрібно спеціальних знань, це просто і доступно майже кожному користувачеві інтернету, але і ціна за такі нескладні дії відповідна - невелика.

8. Заробіток на файлообмінниках Полягає в тому, що ви розміщуєте на них файли, поширюєте отриману посилання і за кожне скачування отримуєте винагороду. Важливо знайти корисну інформацію, що користується більшим попитом, тоді подібний вид заробітку може принести стабільний дохід.

3. Соціальні мережі З розвитком популярності соціальних мереж на них стало можна заробляти. Зазвичай цей вид заробітку включає в себе написання коментарів, вступ до групи і інші прості дії. Якщо прикласти більше зусиль і створити групу з кількома тисячами учасників, то в ній можна буде розміщувати рекламу за гроші або просто продати.

4. Створення сайтів на замовлення Якщо у вас є пізнання в веб-дизайні, веб-програмуванні або інших подібних областях, то ваші знання можуть стати в нагоді в інтернеті. Замовники, які хочуть собі зручний і красивий сайт, але не вміють створювати їх, звертаються за допомогою до професіоналів. На спеціальних біржах можна пропонувати свої послуги і знайти замовника.

5. Написання статей Сайти без наповнення не будуть цікаві відвідувачам, тому існує потреба в «пустелях статей». Деякі статті вимагають особливих знань і умінь, але існують прості теми, зрозумілі всім, і їх написати може звичайна людина.

6. Створення свого сайту Власний сайт, наповнений цікавою інформацією і володіє високою відвідуваністю, може дозволити заробити великі суми грошей. Один з методів - реклама, яка включає в себе розміщення на сайті банерів, посилань, тізерів і т.п. Можна створити сайт з корисними функціями і сервісами, за використання яких користувачі будуть платити (наприклад, сайт знайомств). Ще одна можливість заробити на своєму сайті - розкрутити його, а потім продати....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші в інтернеті