Як заробити на інтернет-радіо

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Радіостанція, що використовує технологію потокового мовлення у віртуальній мережі, називається інтернет-радіо. Творці радіостанцій найчастіше переслідують комерційні цілі, тому виникає логічне запитання - як заробити на інтернет-радіо?

Інструкція:
1. Створіть свою інтернет-радіостанцію. Для її створення немає необхідності закуповувати дороге обладнання і вкладати величезні гроші. Достатньо мати гарний музичний смак, розбиратися в стилях і дещо розуміти в комп'ютерних програмах.

2. Скачайте з вільних джерел все, що необхідно для інтернет-радіо і встановіть на свій комп'ютер. Далі продумайте музичний стиль своєї радіостанції і заповніть плейлист підходящими композиціями. Створення інтернет-радіо - заняття кілька скрупульозне і зажадає певної кількості часу, але якщо ви дійсно запалилися ідеєю інтернет-радіостанції, то знайдете і час, і бажання.

3. Продвигайте свою радіостанцію. Цілком очевидно, що якихось значних доходів від інтернет-радіо на перших порах чекати не доведеться. Для того щоб вашої радіостанцією зацікавилися, необхідно її просувати в пошукових системах. Просування інтернет-радіо відбувається приблизно так само, як і просування сайтів. Можете найняти фахівців, а можете власноруч зайнятися популярністю свого дітища.

4. Знайдіть рекламодавців. Одним із ключових пунктів в статті доходів радіостанції є реклама. Так, вона може дратувати багатьох слухачів, але ж деякі з них можуть бути цільовою аудиторією ваших рекламодавців. Зрозуміло, ви можете на свій розсуд обирати, що ви хочете рекламувати, а що ні за які гроші не станете просувати.

5. Робіть замовні передачі. Тут, звичайно ж, постає питання, які саме передачі варто робити і на чиє замовлення. У даному питанні ви теж самі визначаєте, які передачі в ефірі вашої радіостанції допустимі, а які є аморальними у відповідності з вашими принципами. Проте варто пам'ятати, що замовні передачі є також значним пунктом доходу вашої радіостанції.

6. Створіть електронний гаманець інтернет-радіо. Ви можете вказати на сайті його номер і запропонувати всім бажаючим, кому подобається стиль і музичний напрямок вашої радіостанції перерахувати будь-яку кількість грошей на рахунок радіостанції. У разі успіху затії з електронним гаманцем ви можете виключити рекламу та замовні передачі з ефіру....

Відповідь на запитання: Як заробити на інтернет-радіо