Як поміняти амортизатор

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Несправний амортизатор не здатний погасити амплітуду коливань кузова автомобіля під час руху по дорогах, чиє покриття далеко від досконалості. Попавши в яму, або, підстрибнувши на купині, машина продовжує ще деякий час розгойдуватися і не відразу набуває стійкість на дорозі.

Вам знадобиться:
- Гайковий ключ на 19 мм,
- Новий амортизатор,
- Гумові втулки - 4 шт.

Інструкція:
1. Здавалося б, неістотна на перший погляд несправність, може в подальшому призвести до вельми сумних наслідків. Через втрату амортизатором своїх функціональних обов'язків відбувається збільшення динамічних навантажень на ходову частина автомобіля, що веде до руйнування підшипників маточин коліс, поломки реактивних і рульових тяг, зносу покришок, а також до виходу з ладу окремих деталей підвіски.

2. Та й сам кузов автомобіля, який за конструктивними особливостями є несучим, починає відчувати надмірні перевантаження, що також скорочує його експлуатаційний пробіг. До того ж, всі вищеперелічені чинники істотно знижують безпеку водіння, а перспектива потрапити в ДТП - навряд чи кого може спокусити.

3. Тому, якщо під час руху ваш автомобіль, підстрибнувши на купині, продовжує їхати - розгойдуючись, то досить імовірно, що амортизатор підвіски вашої машини прийшов в непридатність і потребує заміни. Як правило, Найчастіше з ладу виходять саме амортизатори задньої підвіски, особливо на автомобілях «класичного» лінійного ряду ВАЗа.

4. Щоб поміняти вказану деталь на нову запчастину, досить заїхати машиною на підйомник або на оглядову яму.

5. Після чого ключем на 19 мм розкручуються гайки верхнього і нижнього кріплення амортизатора.

6. Видаливши болт з нижнього кронштейна, старий амортизатор, що вийшов з ладу, знімається з верхнього кріплення і відправляється в металобрухт, а на його місце встановлюється новий.

7. Ось в принципі і все. Витративши півгодини свого часу, ви зможете продовжити подальшу експлуатацію власного автомобіля, не побоюючись за наслідки, провоковані несправним амортизатором....

Відповідь на запитання: Як поміняти амортизатор