Як заробити в інтернеті на анкетах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Зареєструвавшись на сайті інтернет-опитувань, користувач зможе отримувати запрошення на свою електронну скриньку. Приймаючи їх, він отримає можливість заповнити анкету. Оплата за висловлену думку залежить від того, наскільки складним і довгим був опитування.

Інструкція:
1. По-перше, визначитеся, з якими саме анкетам ви хочете працювати. Справа в тому, що інтернет-опитування пропонуються як російськими, так і іноземними компаніями. Якщо ви вирішите співпрацювати з останніми, то для цього вам знадобиться знання англійської мови. Без нього буде немислимо заповнення особистих даних, читання листів від компанії і багато іншого. Однак не поспішайте відмовлятися від участі в зарубіжних опитуваннях, так як сама анкета для заповнення буде представлена вам російською мовою.

2. Від того, яку компанію ви виберете, залежатиме не тільки ваш заробіток, але і спосіб його одержання. Наприклад, іноземні інтернет-опитувальники в Як винагороди надають не тільки грошові виплати. В основному вони влаштовують розіграші чеків на певну суму грошей. Якщо ж вам більше до душі невеличку, зате постійна і гарантована оплата праці, зверніться до російських сервісів. Вони пропонують виплати отриманих сум на мобільний телефон або на електронний гаманець. Тому зверніть увагу на те, з якою валютою працює сайт. Від цього і відштовхуйтеся, коли станете створювати свій гаманець (якщо до цього його у вас не було).

3. Отримати оплату на рахунок ви зможете відразу після того, як заповнена анкета буде оброблена. Однак цього не скажеш про виведення грошей. Тут справа йде інакше: деякі опитувальники встановлюють мінімальну суму. І поки ви її не накопичите, відправити гроші на телефон або електронний гаманець не зможете.

4. Зверніть увагу ще й на те, що у даного виду заробітку існує один великий мінус: при виборі сервісу ви ризикуєте зіткнутися з недобросовісними замовниками. Деякі з них - це замасковані сервіси кліків. За роботу з ними ви не отримаєте ваших коштів. Тому перестрахуйтеся: перед тим як почати роботу з тим чи іншим опитувальником, пошукайте інформацію про нього в інтернеті....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті на анкетах