Як поміняти гальмівний диск

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Якщо не міняти гальмівні колодки вчасно, то вони можуть завдати шкоди гальмівним дискам, залишаючи на поверхні останніх подряпини, а це означає дорогий ремонт. Іноді зношений диск все ще можна відполірувати і привести в порядок, але якщо подряпини занадто глибокі, то виходу не залишається: гальмівний диск підлягає заміні.
Якщо вас торкнулася ця проблема, то швидше за все, гальмівні диски доведеться міняти з обох сторін, так що засукаєте рукава, і до справи!
Вам знадобиться:
- Гальмівні диски
- Набір гайкових ключів
- РОЧНО мотузка або дріт
- Гальмівна рідина
- Дрібнозерниста наждачний папір
- Ремонтні підставки або домкрати

Інструкція:
1. Підготуйте автомобіль. Для початку від'єднайте клеми від акумулятора. Пам'ятайте, що безпека - перш за все! Потім злийте гальмівну рідину з головного гальмового циліндра. Тепер підніміть передню частину автомобіля за допомогою ремонтних підставок або домкратів і зніміть колеса, скориставшись гайковим ключем.

3. Від'єднайте супорти. Для цього вам необхідно буде відкрутити два болти, за допомогою яких вони зазвичай кріпляться. Болти найчастіше розташовуються у верхній і нижній частині деталі. Тепер обережно за допомогою міцної мотузки або дроту підвісьте супорт на довколишню деталь підвіски або рами, щоб він ні в якому разі не висів на гальмівному шлангу. Вийміть гальмівні колодки з супорта і огляньте їх. Найімовірніше, їх теж доведеться замінити. Зніміть кріплення супорта з гальмового диска, відкрутивши відповідні болти.

3. Зніміть гальмівний диск з маточини колеса. Просто потягніть деталь на себе. Якщо ж гальмівний диск застряг, вставте в отвори на ньому два болти і затягніть їх ключем. Після цієї операції диск звільниться, і ви зможете продовжувати ремонт.

4. Підготуйте новий гальмівний диск. Цю деталь не можна ставити на автомобіль просто діставши з коробки. На заводі гальмівні диски покривають захисним мастилом, щоб оберегти метал від корозії. Наше завдання полягатиме в тому, щоб це покриття видалити. Скористайтеся мелкоабразівной наждачним папером, за допомогою якої і стирайте мастило з диска плавними круговими рухами.

5. Встановіть новий гальмівний диск на маточину. Тепер, коли новий гальмівний диск на місці, прийшов час ставити на місце супорти. Для початку, встановіть на гальмівний диск кріплення супортів, потім вставте нові гальмівні колодки в супорти і закріпіть супорти на гальмівних дисках.

6. Поставте колеса. Після того, як ви закінчили роботу з гальмівними дисками, просто поверніть колеса на їх колишнє місце і закріпіть болтами. Залийте в систему гальмівну рідину і знову підключіть клеми акумулятора. Тепер потрібно прокачати гальмівну рідину по всій системі, щоб там не залишилося бульбашок повітря: просто сядьте за кермо і натискайте на педаль гальма до тих пір, поки по відчуттях вона не стане твердою....

Відповідь на запитання: Як поміняти гальмівний диск