Як збільшити швидкість передачі на модемі Мегафон

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

Використання мобільного інтернету Мегафон має безліч переваг, до числа яких входить можливість доступу до мережі в будь-якій точці, що знаходиться в зоні покриття оператора. Однак при цьому даний вид доступу до інтернету має порівняно невисоку швидкість. Для виправлення цього недоліку необхідно налаштувати програми, використовувані для вирішення поставленого завдання.

Інструкція:
1. Перш за все, незалежно від поставленого завдання, будь то веб-серфінг або завантаження файлу з використанням торрент-клієнта або менеджера завантажень необхідно відключити всі програми, які так чи інакше можуть впливати на швидкість підключення до мережі. До них відносяться менеджери завантажень, торент-кленти, браузери, а також додатка, Які можуть завантажувати оновлення. Необхідна повна очистка списку додатків, які діють на даний момент часу. Закрийте як ті, які знаходяться на панелі провідника, так і ті, які знаходяться в треї. Проконтролюйте їх відключення за допомогою диспетчера завдань, при необхідності вручну відключивши процеси, що відносяться до них.

4. Для максимально швидкого завантаження файлу за допомогою менеджера завантажень виставте максимальне кількість одночасних завантажень рівним одній і зніміть обмеження по завантаженню, якщо воно виставлено. При використанні торрент-клієнта налаштуйте його таким чином, що максимальна кількість одночасно завантажуваних файлів буде дорівнює одному. Крім цього, відключіть обмеження по швидкості, якщо воно стоїть. Обмежте швидкість віддачі до одного кілобита в секунду. Не запускайте сторонні додатки до завершення завантаження.

3. Для найбільш швидкого веб-серфінгу налаштуйте ваш браузер, що кількість сторонніх елементів, що завантажуються разом з веб-сторінкою, буде мінімально. До них відносяться картинки, а також java і flash додатка. Ви також можете використовувати браузер Opera mini, що є найбільш швидким і економічним рішенням. Специфіка даного браузера полягає в тому, що перед відправкою веб-сторінки на ваш комп'ютер вона проходить через сервер opera.com, де вона стискається, втрачаючи до вісімдесяти відсотків свого ваги. Спочатку цей браузер був призначений для використання на мобільних телефонах, тому для роботи з ним вам знадобиться установка java емулятора....

Відповідь на запитання: Як збільшити швидкість передачі на модемі Мегафон