Як зберегти відео зі сторінки

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Інтернет

При перегляді відео в режимі онлайн нерідко виникає бажання зберегти файл на жорсткий диск. Для цього ви можете використовувати кілька простих способів.

Інструкція:
1. Найбільш простим варіантом є використання можливостей доповнення вашого браузера. У цьому випадку витяг відео з сторінки здійснюється за допомогою кнопки, вбудованої в панель браузера. Перейдіть на офіційний сайт вашого браузера і перегляньте список доповнень, які ви можете використовувати. Шукайте ті, які призначені для захоплення і збереження flash. Пам'ятайте, що в більшості випадків вам підійдуть не просто доповнення для скачування flash-відео, а саме ті, які призначені для скачування з потрібного вам сайту. Встановіть додаток і додайте його на панель вашого веб-браузера. Відкривши сторінку з відео, просто натисніть на кнопку доповнення та збережіть файл на жорсткий диск.

8. Ви також можете використовувати спеціальні програми, призначені для скачування flash відео з мережі. Розглянемо скачування за допомогою програми vksaver. Перейдіть на сайт audiovkontakte.ru і скачайте додаток, після чого встановіть його. Перезавантажте комп'ютер і запустіть браузер. Відкрийте сторінку Вконтакте, після чого відкрийте потрібну вам відео. Під вікном перегляду буде знаходитися кнопка з літерою S. Натисніть на неї. Ви будете перенаправлені на сторінку скачування файлу. Збережіть потрібний вам файл на жорсткий диск.

3. Ще одним варіантом для скачування файлу є використання вихідного коду сторінки. У цьому випадку, перейшовши на сторінку з відеофайлом, відкрийте вихідний код сторінки за допомогою спеціальної функції браузера. Розглянемо використання цього способу на прикладі Google Chrome. Натисніть на кнопку налаштування, далі "Інструменти", а після цього "Переглянути вихідний код". Запустіть пошук файлів, в назві яких содержітс mp4 3gp або flv. Це вихідний файл, який ви до цього проглядали за допомогою онлайн-плеєра. Збережіть його на жорсткий диск.

4. Для перегляду відеофайов вам буде потрібно повний набір кодеків K-lite codec pack або Gom Player. Скачайте і встановіть їх, після чого ви зможете переглядати завантажені вами відеофайли....

Відповідь на запитання: Як зберегти відео зі сторінки