Як заробити за допомогою блогу

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Інтернет

Спочатку блоги створювалися як інтернет-щоденники і розсилки. Тепер вони виросли в цілі медіа-видання, існують урядові, освітні, зоряні блоги. Однак блог - не лише інструмент для надання певної інформації, а й засіб для заробітку.

Інструкція:
1. Найпоширеніший, але не єдиний, спосіб заробітку з допомогою блогу - реклама. Банерна (графічна), текстова (оголошення-посилання), контекстна (за попереднім запитам користувача), посилання в тексті, RSS (оголошення в стрічках), спонсорська реклама. Оплата переходів по посиланнях роботодавця провадиться за трьом принципам: ціна за клік (оплата здійснюється за кожний перехід по посиланню), ціна за тисячу (оплата за деяку кількість показів посилання) і ціна за дію (оплата проводиться, якщо по посиланню відбувся продаж товару). Залучення рекламодавців - це тільки ваша заслуга, ваш блог повинен бути привабливим і цікавим. Як правило, рекламодавці з'являються тоді, коли ваш журнал стає відвідуваним.

2. Партнерські програми.
Ви отримуєте комісію за перенаправлення своїх читачів на сайт партнера. Однак будьте уважні при виборі товару, який радите передплатникам. По суті, ви рекламуєте чужий продукт і повинні бути впевнені в його якості, інакше ризикуєте втратити репутацію.

3. Добровільні внески.
Для цього способу блог повинен проіснувати деякий час, щоб ви змогли зібрати достатню аудиторію, оскільки ви будете просити у них гроші і вони повинні вам довіряти. Майте на увазі, що це спрацює, тільки якщо читачі захочуть винагородити вас за праці, однак у інших може виникнути підозра в жебрацтві. Так чи інакше, цей спосіб зазвичай працює тільки на самому початку, людей приваблює новизна, але потім все стихає. Однак деяку суму заробити можна.

4. Торгівля.
Продавайте дрібні товари зі своїм логотипом або назвою, а ще краще, адресою блогу. Наприклад, футболки, бейсболки, наклейки, кружки, прапорці і так далі. Ви уб'єте двох зайців: заробите на продажу і проведете рекламну компанію за допомогою своїх читачів, що розгулюють у вашій продукції.

5. Підписка.
Створіть платну підписку на новинну розсилку з вашого сайту. Однак у цього способу є недолік - зараз мало такої інформації, яку не можна безкоштовно знайти в інтернеті, так що ваша тема повинна бути супер-унікальною....

Відповідь на запитання: Як заробити за допомогою блогу